Bilmek istediğin her şeye ulaş

Üniversite Öğrencisi (BEU) Ata Erdemir inploid.com'da 0 soru sordu, 1 soru yanıtladı ve 3 takipçisi var.

Haziran 2015

Ata ErdemirZafer Araz kişisini takip etmeye başladı

Zafer Araz, Öğrenci, @feynmanzafer

Haziran 2015

Ata ErdemirTugay Horoz kişisini takip etmeye başladı

Tugay Horoz, Öğrenci, @tugayhoroz

Haziran 2015

Ata ErdemirElif kişisini takip etmeye başladı

Elif, Öğrenci, @sadece_biz

Haziran 2015

Ata ErdemirYakup Artan Babaoğlu kişisini takip etmeye başladı

Yakup Artan Babaoğlu, Öğrenci, @yartanbab

Haziran 2015

Ata ErdemirYasin Güven kişisini takip etmeye başladı

Yasin Güven, Öğrenci, @yasinguven

Her soruya cevabı olan gözlüklü

Haziran 2015

Ata ErdemirAlpcan kişisini takip etmeye başladı

Alpcan, Öğrenci, @alpcan

Haziran 2015

Ata ErdemirŞizofrenimsi kişisini takip etmeye başladı

Şizofrenimsi, Öğrenci, @tugceertas

Haziran 2015

Ata ErdemirSena Özcan kişisini takip etmeye başladı

Sena Özcan, Öğrenci, @naczoanes

Haziran 2015

Ata ErdemirHazal Kaya kişisini takip etmeye başladı

Hazal Kaya, Öğrenci, @hazalkaya

Haziran 2015

Ata ErdemirÜmit KapLan kişisini takip etmeye başladı

Ümit KapLan, Öğrenci, @adimkaplan

Haziran 2015

Ata ErdemirRemi Monteverde  kişisini takip etmeye başladı

Remi Monteverde , Öğrenci, @remimonteverde

Haziran 2015

Ata ErdemirElif Yılmaz kişisini takip etmeye başladı

Elif Yılmaz, Öğrenci, @elifcik13

18 / 19 Mayıs Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı / Samsun

Haziran 2015

Ata ErdemirIlayda Yılmaz kişisini takip etmeye başladı

Ilayda Yılmaz, Öğrenci, @ilaydayilmaz1

Haziran 2015

Ata ErdemirIlkay  kişisini takip etmeye başladı

Ilkay , Öğrenci, @ilkay1

Haziran 2015

Ata ErdemirCemile Qafarova kişisini takip etmeye başladı

Cemile Qafarova, Öğrenci, @cemileqafarova

Haziran 2015

Ata ErdemirEnes Çevik kişisini takip etmeye başladı

Enes Çevik, Öğrenci, @enescevik

Haziran 2015

Ata ErdemirVelican Yavuz kişisini takip etmeye başladı

Velican Yavuz, Öğrenci, @velicanyavuz

Yazılımcı.

Haziran 2015

Ata ErdemirErdem Duman kişisini takip etmeye başladı

Erdem Duman, Öğrenci, @erdemduman

İstanbul Gelişim Universitesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Haziran 2015

Ata ErdemirYunuscan Konus kişisini takip etmeye başladı

Yunuscan Konus, Öğrenci, @yunuscankonus

Haziran 2015

Ata ErdemirRuhsar Keleş kişisini takip etmeye başladı

Ruhsar Keleş, Öğrenci, @ruhsarkeles

Öğrenci

Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Yazılım

2916 Kişi   548 Soru

Eğitim

4004 Kişi   629 Soru

Kişisel Gelişim

1860 Kişi   145 Soru

İnsan Davranışları

3601 Kişi   955 Soru

Girişimcilik

3475 Kişi   358 Soru

Genel Kültür (Muhabbet)

3450 Kişi   280 Soru

Varoluş Hakkında

2775 Kişi   1061 Soru

Psikoloji

2690 Kişi   947 Soru

Filmler

3198 Kişi   191 Soru