Bilmek istediğin her şeye ulaş

MÜZİKFOTOĞRAFSEYAHATTEKNOLOJİHUKUKEĞİTİM hakkında soru sor, yanıt ver, yazı yaz...

Şeyma Kartal
19 dakika önce

öyle bisey

"Ne güzel bakıyosun be adamm öpesim geliyor göz kapaklarından sevesim geliyor kirpiklerinin dibine kadar"
Doğan Ataman
Bugün 02:25

İdeal kadın nasıl olmalıdır?

Ideal erkeğin tam tersi olan kadın ideal kadındır. Kimine göre denge budur. Amasya o da insandır
Ideal insan yoktur. Kadında, erkekte olsa budur.
Serif132
Bugün 00:43

Müzik

Mustafa Kemal Taştekin
Bugün 00:25

Tanımadan aşık olunur mu?

Dedim- Aşıklara cevrin ne cefadır güzelim
Dedi- Aşığın üstüne at sürmelidir
Dedim- Al bezmine beni bu gece
Dedi - Beyhude yorulma kapılar sürmelidir
Mustafa Kemal Taştekin
Bugün 00:18

Teknoloji ile sosyalleşir miyiz yoksa yalnızlaşır mıyız?

Sünnetçi dükkan açmış vitrine çalar saat koymuş. Arkadaşı -Neden çalar saat koydun demiş. Sünnetçi de -Ya ne koysaydım demiş.
Selim Ayaydın
Dün 21:57

Yabancılar ile Türkler Arasındaki Komik fark

Yabancılar polise VLC player atar. Bizimkiler molotof : D
13532
Burakhan Eyüpoğlu
Dün 21:32

Üşengeç öğrenci zeki midir?

Hiç alakası yok, zeki olsa ne olacak. AKLI yok.. .
Ece Naz Sonat
Dün 18:57

Kısa süreliğine Muğla'ya gideceğim. Tavsiye edebileceğiniz mekanlar yerler tarihi eserler?

Zeus Karios Tapınağı ve Apostol Kilisesi'ni görmenizi tavsiye ederim. Onun dışında Eşen Çayı, Şövalye Adası ve Sualtı Arkeoloji Müzesi de çok güzel yerler.
Ece Naz Sonat
Dün 18:53

En meşhur motosiklet kulüpleri hangileridir?

Grim Reapers, Free Souls, Hell's Lovers, Gypsy Joker Motorcyle Club bildiklerim.
Ece Naz Sonat
Dün 18:33

Bu dünyada sizi en çok üzen şey nedir?

Yaşamaktan vazgeçmiş insanlar. Fazla gözlem yaptığım için farkına vardığım bitik hayatlar. Yapmak istediklerini başkaları yüzünden yapmayanlar. Kendi hayatına yön vermekten aciz, sahte yaşayanlar. Çoktan ölmüş ama gömülmemiş olanlar. . .
Düşünce Hırsızı
Dün 18:03

İnsanlar niye güce bu kadar taparlar?

Çünkü korkarlar ve korkularından uzak kalabilmenin yegane yolu olarak gücü elde etmeyi, onu kullanabilmeyi, ona hükmetmeyi görürler.
Merve
Dün 17:50

Üniversiteler bilim yuvası mıdır yoksa yüksek liseler midir?

Bence teorikte bilim yuvası ama pratikte yüksek lise. Tabii bu durum üniversitesinden üniversitesine ve bireyden bireye göre değişiklik gösterir. Ama çevremde gördüğüm şey üniversite demek aileden uzak rahat ortam demek . Üniversiteler tabii ki rahat olmalı isteyen istediği gibi yaşamalı lakin bu bir amaç olamaz . Ve derslerde de aynı lise mantığı var (hoca gelmesin , erken bıraksın, yok yazmasın... ). Bazı hocalar soracağı soruları bile veriyorlar (yani ezberle geç).
Olgun Ak
Dün 17:47

Yolculukta mide bulantısı olmasının sebebi nedir?

İç kulağımızdaki vestibüler sistem(denge hissimizi oluşturan)'in parasempatik sinir sistemini aktive etmesi diyebiliriz sanırım. Tam emin değilim ancak.
Şaman Bayyurt
Dün 17:23

Yazın serin tutan kışın ise sıcak tutan kumaşlar hakkında bildikleriniz nelerdir?

Yeni yünlü kumaşların öyle olduğu iddia ediliyor hatta takım elbise bile yapıyorlar. Test ettim, doğru, kışın yünlü gibi davranıp yazın keten ya da pamuktan daha fazla ısıtmıyorlar. Bir de nano teknoloji de uygulanmış olanları pislenmiyor da. Asıl komik tarafı valize tıkılan takım elbise jilet gibi valizden çıkıyor. Eğer bahsettiğiniz bu yeni yünlü kumaşlarsa süper buluş diyebiliyorum.
Harun Can
Dün 14:07

2 ayda 5 kilo nasıl alabilirim? Nasıl beslenmeliyim?

Öncelikle sağlıklı bir şekilde beslenmeniz gerekir. Bunu nasıl yapabilirim? Diyetisyene danışmanızı kesinlikle öneririm. 2 ayda 5 kilo rahatlıkla alınabilir. Bunun için yapmanız gerenler? Biyokimyasal değerlerinizi bilmiyorum sağlıklı biri olduğunuzu düşünürsek öncelikle yapmamız gereken en önemli etken güne sıkı bir kahvaltıyla başlamak ve kahvaltınız da süt mutlaka bulunsun sütünüze 1 tatlı kaşığı bal ilave edebilirsiniz bunun yanında mutlaka ara öğün yapmamız gerekiyor.Ara öğünlerde kuruyemiş, sütlü tatlı bunun yanında mevsim meyvesi tüketmeye çalışın.Ana öğünlerde etli yemekler, yoğurt sofranızda bulunsun öğün öncesinde midenizi dolduracak içecekler içmeyin, çorba içtiğinizde iştahınız kapanıyorsa yemeğe çorbayla başlamayınız.Size yardımcı olmak için bir kaç öneride bulundum tabi bu yeterli değildir diyetisyenle birebir muhattap olmanızı öneririm sağlıklı günler dilerim.(dyt. Harun can)
Banu Büte
Dün 13:32

Hiçbir şey bilmiyorsam mesela. Ne öğrenmemi tavsiye edersiniz?

Okumayı öğren. Aslında tüm cevaplar verilmiş ve senin kendilerine ulaşmanı bekliyorlar. İlgini çeken şeyleri oku, merak ettiğin herşeyi öğren. Zamanla anlatmak istediklerin olursa, yazarsın. Kimse sana ne biliyorsun diye sormuyor zaten, bu soru ancak kendi kendine sorulduğunda anlamlı ve kimsenin kimseyi yargılamaya da hakkı yok. Çok sevdiğim bir sözdür, "neşen bilir"; neşeni, zevkini takip et, mutluluk da başarı da orada. Kavanozun ne kadar dolu olduğundan önemlisi, kavanozu doldururken ne kadar keyif aldığın bence.
Banu Büte
Dün 13:25

Hayat size en çok neyi öğretti?

Savaşmak zorunda olmadığımızı, her zaman bir başka seçenek olabileceğini ve iyi niyetle, safiyetle bakanların bunu görebileciğini. Bunu görebilenlerin bu yolu seçme ve böylece göremeyenlere her zaman bir başka seçenek olabileceğini gösterme sorumluluğunda olduklarını.
Daha fazla göster

INPLOID NEDİR?


DAHA FAZLA BİLGİ
şifremi hatırlat
Sosyal hesaplar ile  Giriş Yapın