inploid.com
Bilmek istediğin her şeye ulaş

2002'de 178 ülke içinde basın özgürlüğündeki sıramız 100'müş... 2010'da 138'inci. 2020' de sizce nasıl olur vaziyet ?

Düzenle
1 dk'dan az okuma

Ercan Ünalan, Emekli · 232 puan · Mart 2011

bence bu kafayla gidilirse basın özgürlüğü falan olmaz ecüc ile becüc alenen ortaya dökülür,. Eğitim kurumları ödeneksizlikten kapanır. bütün bütçe Silivride hapishane gökdelenleri yapımına harcanır. Bölgedeki Arsa fiyatları o kadar artarki. Bölgede ancak mafya yaşayabilir. Benimki sadece bir ütopya ciddiye alınmayabilir.
  • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Arg10, Tüketici · 46 puan · Mart 2011

ya basın özgür olsun onu analdık ama basın biraz dünya standartlarında bişiyler yapsn dünya daki meslektaşlarıyla karşılaştırdığımda kalitede de çok çok alt sıralarda.
  • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Sevda, Mimar · 1878 puan · Temmuz 2011

İlk 5 e gireriz bence. Ama sondan.
  • Paylaş
Bu iktidar devam ederse 178. bile olabiliriz. Basın hükumetin düzgün çalışması için önemli bir etkendir. Bir hükumet basının sesini kısıyorsa saklayacak şeyleri vardır. Eğer saklayacak bir şeyi olmasa zaten basının sesini kısmasına gerek olmaz. Biz, onlara oy vermeyenler zaten saklayacak bir çok şeyleri olduğunu hem biliyor hem de düşünüyoruz. Bu düşüncelerimizi internet üzerinden yayarsak muhakkak ki bizi de susturmanın yolunu bulurlar. 
  • Paylaş
Yaşasın ileri demokrasi...yaşasın hipnotizm....
  • Paylaş
Bence iktidar anca oturduğu yerde izliyor ve oturuyor, yani hiç bir şey yaptıkları yok. O yüzden böyle devam edersek daha kötü günlerimiz devam edecektir.
  • Paylaş

Her konuda kaliteli bilgiye ulaşmak için sen de aramıza katıl!

8 kişi bu soruyu takip ediyor

624 kişi bu soruyu görüntüledi.