inploid.com
Bilmek istediğin her şeye ulaş

Android ile Windows işletim sistemleri arasındaki farklar nelerdir?

edit
İki işletim sistemiylede standart olayları gerçekleştirebilirsiniz.android windows mobile işletim sistemine göre sonradan çıkmış olsada şu an bayağı bir yol katetmiş ve iphone os u sarsacak konuma ulaşmıştır.+android işletim sisteminin kullanımı kolaydır uygulaması geniştir ve gelişmektedir açık bir işletim sistemidir linux tabanlı olduğu için kodları açıktır.windows ise symbian ve iphone os gibi kapalı kutudur sadece telefonun sana izin verdiği şekilde uygulama ekleyebilirsin yöntemlerle belki aşılabilir ama açık kaynak kodlu değildir.ama mesajlaşacağım diyorsan standart şeyler olsun diyorsan symbian iyidir.android kullanmış birisi olarak mesajlaşırken isyan etmiş kişilerden birisiyimdir.o yüzden bu cevabı veriyorum.ama uygulama diyorsan gelişim diyorsan android can'dır.
  • Paylaş
Android daha hızlı ilerleyeceğe benziyor şu ara. Windows işletim sistemli cihazlar çok azalmış durumda, bu sebeple ilgi de android'e kayıyor.
  • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Mervey, Tekniker · 988 puan · Kasım 2011

Android çok daha kolay kullanıma sahip bir yazılım . Günlük yaşama daha bir uyum sağlıyor ama windows ağar abi telefonu biraz daha sanki. Yazılım olarakta hiç hoşlanmıyorum windows'tan . 
  • Paylaş
 

Mehmet Ataoglu, (@samsung)  ·  Nisan 2012

Dogru tespit. Android google servisleri sayesinde eksiksiz bir akilli telefon.

Android ile windows işletim sistemleri arasındaki farklar nelerdir
  • Paylaş

Her konuda kaliteli bilgiye ulaşmak için sen de aramıza katıl!

Soruyu Paylaş

9 kişi bu soruyu takip ediyor

4694 kişi bu soruyu görüntüledi.