Bilmek istediğin her şeye ulaş

Anksiyete bozukluğu sebebiyle kullanılan Atarax ve Paxera çok uyku yapıyor ama bu ilaç tedavisi şart. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Her ilacın farklı yan etkileri olabildiği gibi alınan dozun miktarı da çok önemlidir. Bu nedenle doktorunuza gitmenizi ve şikayetlerinizi söylemenizi öneririm . İyi günler
  • Paylaş
İlacın uyku sürenizi artırması istenilen bir etki değilse (yani uykularınızı düzenlemek için de verilmediyse) bu ilacın bir yan etkisi olabilir. Bu durumda doktorunuzla tekrar görüşüp yan etkiler konusunda onu bilgilendirmek ve ilacın yeniden düzenlenmesini istemek uygun olacaktır.
  • Paylaş
Bence doktora danışın, uyku yan etkisini azaltacak bir yöntemi mutlaka biliyordur.
  • Paylaş
Paxera yı kullandım bi süre, süper ilaç allah gibi ilaç acaip güzel kafa yapıyordu ama günde 16 saat uyutuyordu. Alabileceğim en düşük dozu aldım ve düzelmişti. . .
  • Paylaş
Doktorum bana prozac verdi Allah a şükür bir şeyim yok şimdi ama kullanmadan önce etkilerini iyi bir bak çok önemli bir etkisi yoktur ama bırakmadan önce doktorunla iyi bir iletişim kurman lazım geçmş olsun tavsiyem prozactır yine uyku yapmadı bende... Tabletini içtim ben
  • Paylaş
İlaçların yaptığı uykuya zamanla direnç gelişiyor. Bu zaman ilaca ve kullanana göre değişir ama fayda/zarar durumunu ölçüp ona göre davranmak daha mantıklı.
  • Paylaş
Duyarsizlik algilarin zayifligina etki ettigi icin iyidir.uyku da bir nevi duyarsizlik modudur.sonuc olarak bazi seyleri fazla sorgulayip sinir hali vs.. Gibi boyutlara gecmektense uyumak candir.
  • Paylaş
Ataraxı değiştirirdim zaten ilacın kendisi problem. Paxeranın dalgınlık yapması doğal ama fazla uyku yapmıyor en azından bende.
Ama yine de doktora git ben atarax kullanmak istememiştim prozac verdi dünyamı şaşırdım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

354 Görüntülenme9 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları