inploid.com
Bilmek istediğin her şeye ulaş
 • Paylaş
Yalanın cinsiyetimi olurmuş ki anlamadıgım erkekler ve kadınları nie hep birbirleriyle denk tutulup yarıştırılmaya çalışılır (boş iş)
 • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Lee Mu Bai, inploider · 64 puan · Ağustos 2011

Bu videodan sonra sizlerin de fikrini almak istediğim için bu soruyu sormuştum.Sanırım ben de bir turizm katiliyim :))
 • Paylaş
Erkek yalan söyleyemez ki. Kadınlar kadar kılıfına uyduran görmedim  ;)
 • Paylaş
Cem'i izleyeli çok oldu. :) Erkekler yalan söyleyecek kadar kurgusal varlıklar değillerdir. Kadınların söylediğini bile anlayamazsınız zaten o yüzden hayatınıza devam edin. :)
 • Paylaş
 

lengunye, (@lengunye)  ·  Ağustos 2011

"Herkes baksın dalgasına" diyorsun yani. :)

Sevgiseli, (@Sevgiseli)  ·  Ağustos 2011

Evet, nasıl olsa anlamayacaksınız. O yüzden boşverin. Dürüst kadınlarla beraber olun diyeceğim ama yalan söylediğini anlamayacağınız için dürüst olup olmadığını da anlayamacaksınız. :)

Berk, (@Varmint)  ·  Ağustos 2011

Ya senin hayatına girmiş erkekler gerçekten çok masumdu, ya da sen çok yüzeysel bakmışsın onlara. Bana göre gerçek olan bir şey varsa, o da senin erkekler hakkında yanlış genellemelerde bulunduğundur.

Sevgiseli, (@Sevgiseli)  ·  Ağustos 2011

Hayır, bir kadının beyni daha kurgusal çalışır. Tabi çalışıyorsa. Kadınlar yalanın kokusunu alırlar. Bunu hiç bir zaman unutma! :)

Berk, (@Varmint)  ·  Ağustos 2011

Öncelikle genellemeler üzerinden konuştuğumuzu unutmayalım. Hayatıma zeki kadınlar da girdi, onlara nazaran daha pasif kadınlar da. Bana yalan söyleyen kadının söylediği yalanları anlayıp görmezden geldiğim de oldu, anında tepki gösterdiğim de; hiç yalan söylemediğinden emin olduğum zamanlar da oldu. Dürüstlüğü savunan biri olarak kadınlara karşı yalan söylediğim durumlar da olmadı değil. Ve o yalan söylediğim kadınların da hala o yalanları doğru sanmaları da benim açımdan bir gerçektir. Yani direk kadın-erkek becerisi değil de, insanın karakteristik özellikleri ve bu yalan dediğimiz olayı ne kadar başarabildikleri üzerinden yola çıkmamız daha doğru olur.

Sevgiseli, (@Sevgiseli)  ·  Ağustos 2011

"Kadınlar erkeklerin yalan söylediğini bilirler, sadece inanmak isterler!" :)

Berk, (@Varmint)  ·  Ağustos 2011

... :)

1 dk'dan az okuma

Lee Mu Bai, inploider · 64 puan · Ağustos 2011

Tüh ben yeni izlemiştim demeyi isterdim ama öyle değil maalesef.
 • Paylaş
Katılmıyorm erkeklerin üstüne yoktur o konularda !!!!
 • Paylaş
Cem yılmazın dediği gibi kızlar yalan söylemeye ustalaştığı için yalan olsa bile kimse anlamyır erkekler çok yakalanınca erkekler yalancı gözüküyor komik ama gerçek
 • Paylaş
İşi biliceksin :D :D :D
 • Paylaş
 

Beytullah Çiçek, (@By_2)  ·  Ağustos 2011

:)

1 dk'dan az okuma

Gizli Kullanıcı · Eylül 2011

Burda tamamen bir sınıflandırma çabası yok amaç biraz mizahi muhabbet tabiki herşeyde olduğu gibi bundada istisnalar yanılmalar olacaktır biraz bunu genelleme çabası içine girmek aslında insanları gruplaştırmak değildir bence.
N.F.
 • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Lee Mu Bai, inploider · 64 puan · Eylül 2011

Uyuz oluyorsan böyle sorulara,yorum yapmazsın,binlerce soru var bu sitede sonuçta.Ben senin hangi konulara uyuz olduğuna ya da olmadığına göre hareket etmiyorum.Soruyu soran ben olduğuma göre,cevap hakkımı kullandım sadece.Ben seninle son kez muhatap oluyorum,bundan sonra olmayacam.Bundan sonra da karşılaşmayız umarım.
 • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Gizli Kullanıcı · Eylül 2011

Basit yolu kadın erkek ağından ayrıl soruları görme
N.F
 • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Nigtblue, Memur · 56 puan · Eylül 2011

Kadınlar söyler ama düşündükleri kadar akıllı değiller,erkeğin o yalanları yediğini düşünürler, erkek yalanı yutar ama acısı farklı çıkar
 • Paylaş
1 dk'dan az okuma

Mervey, Tekniker · 988 puan · Aralık 2011

Güzel yalan söylerim tavsiye etmesemde .. 
 • Paylaş
Kızlar, her zaman yalan söylemek zorunda kaldığı için yalan söyler ve daha iyi söyler. Erkek, buna genelde ihtiyaç duymaz. Kadınların beyinleriyle ilgisi yok,sadece çevesel faktörlerin etkisi vardır. Analık içgüdüsünün de etkisiyle fazla dikkatli oldukları için bu konuda da dikkatliler. Araba sürmelerindeki yavaşlığın yemeği daha dikkatli yapmalarının özünde işte bu vardır. Yalan için de aynı şey geçerlidir. ha bir de ömür boyu erkeklerden hep birşeyler saklama zorunlulukları olduğu için ,doğal eğitim almış oluyorlar.
 • Paylaş

Her konuda kaliteli bilgiye ulaşmak için sen de aramıza katıl!

Soruyu Paylaş

9 kişi bu soruyu takip ediyor

1098 kişi bu soruyu görüntüledi.