Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yalnızlık hissi nasıl yokedilebilir?

Aklıma en kısa ve en güzel yoldan çözümü geldi ama yazarsam ateistler üstüme çullanır.
Kimsenin başına gelsin istemem, hayattaki en kötü şeylerden biri.
  • Paylaş
2

Dilan Dogan, Ateistler ustune niye cullansin ki???Nasil yok edebilirim cidden ihtiyacim var

Cahil Insan, Yaratana inan, her anını onunla paylaş, her an seni gördüğünü duyduğunu bil, dua et(Dua etmenin çok büyük yardımı olduğunu psikologlara sorabilirsin)
Bunun dışında, ailenle bağlarını iyi kur, teknolojiyle bağlantını azalt, muhabbet et insanlarla, ve en önemlisi "evlen" kendini çok genç ya da evlenmek için yeterli seviyede görmüyor olabilirsin ama evlenmek o kadar karmaşık ve zor bir şey değil. Ondan sonra çocuk sahibi ol.

Nasıl bir yalnızlıktan bahsediyorsun o önemli bence. Herkesin içindeydin bir şeyler güzel gidiyordu ve sonra birden dış dünyadan uzaklaşmaya mı başladın? Yoksa insanların(dış dünyanın) içine girmek isteyip de girememe durumu mu? Şahsi fikrim yalnızlık iyidir, kaçmak için sebeptir. Kendi içinde tekrar değerlendirirsin olup bitenleri, zihnin açılır, kalabalıkta göremediğini görürsün, tazelenirsin. Yalnızlık hissine gelecek olursak; kendimi diğer insanlardan ayrı görme sebebimdir. Yanında kalabalık var ama yalnızsın. Olsun istediğin zaman aralarına karışırsın istemediğin zaman karışmazsın sana bağlı.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

14 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları