Bilmek istediğin her şeye ulaş

Nurettin Erdem, 

Çocuk Doktoru

Çocuk Doktoru Nurettin Erdem inploid.com'da 0 soru sordu, 2 soru yanıtladı ve 0 takipçisi var.

Nisan 2015

Nurettin Erdem bir yanıt verdi.

Grip virüsü neden bir hafta, bir ay vs. değil de bir yıl süreyle mutasyona uğrar? Mutasyon tam olarak bir yılda mı gerçekleşir?

Mutasyon suresi aslında belirli bir zaman diliminde gerçekleşmezler size bunu dusunduren asilarin yillik degismesidir. Asi ureticileri her sene dunya saglik orgutunun belirledigi en sik grip viruslerinin 3 unu alarak asi gelistirirler.Grip virusleri cok sik mutasyona ugrar ama her zaman buyuk degisiklikler icermeden olur bunlar birikerek belli zamanlarda bizim bagisiklik sistemimizin hic taniyamadigi kadar oldugunda salginlara sebeb olur.
Mart 2015

Nurettin Erdem bir yanıt verdi.

İlk sorumun cevabı için hocamdan (cevaplayandan)Allah razı olsun ikinci sorum ise aile hekimi olmak için üniversiteyi kaç sene okumalı

Tip fakultesi 6 sene
suanki sistemde bos kadro olan yerde fakulteyi bitirdikten sonra hemen olabilirsin
Mart 2015

Nurettin Erdem bir yanıt verdi.

Sağlık lisesi 3.sınıf öğrencisiyim. Hedefim aile hekimi olmak. Lise bittikten sonra hem çalışıp hemde açıktan üniversite okuyup aile hekimi olabilir miyim?

Aleykum selam kardesim hedefinin olmasi cok guzel aile hekimi tabiki olabilirsin ama tip fakultesi aciktan okunamiyor maalesef ama gece calisarak gunduz tam zamanli fakulteye gidebilirsin zor ama imkansiz degil Ellah cc yardimcin olsun
Daha Fazla