Bilmek istediğin her şeye ulaş

Grafiker & Front-end Developer Özgür Doğan inploid.com'da 0 soru sordu, 0 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Eylül 2015

Özgür Doğan  yeni bir  gönderide  bulundu.

Düğün Dernek 2 izle İçin 10 Sebep

Geçtiğimiz dönemlerin Türk sinemasında en geniş yerini tutan ve seyredenleri kahkahadan kırıp geçiren Sivas'ın kahramanları Düğün Dernek 2 projesinde tekrar boy gösteriyorlar. Uzun soluklu bir çalışmanın ardından çekimlerin yavaş yavaş bitiyor olması sonrasında ise bilgisayar üzerinde sahnelerin düzenleme kısmına geçilecek olması hayranlarında heyecan yaratırken 45 kişilik bir set ekibinin geceli gündüzlü emeklerle ortaya çıkardığı prodüksiyonu şimdiden tebrik etmek lazım.

Sözün özüne gelinecek olursa 2015 Aralığının ilk haftalarında perdelere aktarılıp 1-2 ay gibi uzun bir süre yerini koruyarak hafta içi 1 seans hafta sonu 2 olmak koşulu ile cinemaximum ve afm ile anlaşmalar sağlanmış bile, fragman hazırlanınca broşürlerin basımı ve reklam çalışmaları ortalıkta dönmeye başlayacak Düğün Dernek 2 Sünnet izle olarak da sonuna "sünnet" kelimesinin eklenmesi olay örgüsünün bu organizasyon içerisinde dönecek olmasıymış.

Geç olsun güç olmasın mantığında ilerleyen yapımcı şirket oldukça iyi bir bütçe ile çok yavaş adımlar atarken önlerinde bulunan piyasa ve rakip engellerini bir bir geçebileceklerini düşünüyorlar. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri neler bekliyor..Düğün Dernek 2 izle için kaynak site aşağıdadır. Teşekkürler
44

fullhdfilmperdesi.com/dugun-dernek-2-fu. . .
Eylül 2015

Özgür Doğan  yeni bir  gönderide  bulundu.

Türkiye'nin full hd film izle sitesi

2015 yılı ilk yarı sonlarında yayın hayatına başlayan full hd film izle sitesi içerisinde bulundurduğu makaleler ile birlikte bir çok görüntü kalitesi seçme özelliğiyle ziyaretçilerine fazlasıyla cazip gelmekle birlikte reklamsız bir yayın akışı sağlamayı adeta kendisine ilke edinerek rakiplerinin önüne geçebilecek potansiyele erişmiştir. Yerli, yabancı ayırt etmeksizin vizyondaki ya da geçmişte artık kült haline gelmiş olan eserleri düzenli bir biçimde Türkçe Dublaj veya Alt yazılı şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Hd Film izle başlığını kendine ilke edinerek rahatlık ve keyifli bir seyir için her türlü önlemi alan ekibin mobil uyumlu bir platform oluşturması cep telefonu ve tabletlerden erişimin çok daha rahat yapılmasını sağlarken sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcıların rahatlıkla imleme yapabilecek özellikte aplikasyon geliştirmektedirler.

eSon olarak ise yorum yazmayı sağlayabilmek amacıyla basit bir form ile bunu sağlatmışlar, herkesin fikirlerine açık olmuşlar. Taktir edilecek bir web sitesi olduğu için sizinle paylaşma ihtiyacı duydum.Türkçe Dublaj film izlemek için artık adresim belli..

fullhdfilmperdesi.com
Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Henüz herhangi bir ilgi alanı belirtilmemiş.