Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dijital Medya Planlama Uzmanı Akkirom inploid.com'da 1 soru sordu, 0 soru yanıtladı ve 2 takipçisi var.

Mart 2015

Akkirom bir yanıta alt yorum yaptı

İyi bir fikir çok önemli! Ama bu fikrin iyi planlama ve finans ile desteklenmesi gerekiyor. sosyal paylaşımların en önemli unsuru bana kalırsa ulaşabildiklerinle veyahut ulaşmak istediklerinle ilgili fakat böyle bir site asla reklam vermeden İnternet başındakileri cezbetmeden yaşamaz.
Var olan sosyal ağlar ile entegrasyon çok önemli. Oldukça fazla insanın Facebook,Twitter,Google+ ve LinkedIn hesapları mevcut. Bu siteler üzerinden giriş yaptırmak artık neredeyse şart oldu. Sosyal paylaşım sitesi tek başına bir sosyal ağ olmak zorunda değil fakat Facebook gibi bir profilden alınan bilgiler kullanılarak daha gelişmiş bir profil oluşturulabilir.
Kasım 2014

Akkirom bu yanıtı beğendi:

Twitter'ın artısı eksisi nelerdir ? Sizce twitter açmak gerekli mi yoksa vakit kaybı mı?

Twitter, özel kurumlar, devlet kurumları, ünlüler, siyasetçiler, sporcular, topluluklar tarafından sıkça kullanılan bir duyuru platformu. Gündemi TT listesi diye isimlendirilen bölümden takip etmek yerine medya hesaplarının gündemi, siyasetçilerin gündemi, arkadaşların ... Vb gündemi şeklinde arama yöntemleri ile takip ettiğimizde çok fayda sağlayabiliyoruz. Aynı şekilde yayıncı isek ( kurumsal hesaplarımız ) ilgili kişilere ulaşmak için iyi bir iletişim yöntemi.
Kasım 2014

Akkirom bu yanıtı beğendi:

Twitter'ın artısı eksisi nelerdir ? Sizce twitter açmak gerekli mi yoksa vakit kaybı mı?

Twitter bence gerekli. Neden?
son zamanlarda malumunuz politik olayların patlama noktası twitter. Kullanılan tagler gerçekten çok etkili oluyor bu yüzden kimlerin hangi kafa yapısındaki insanların neler düşündüğünü görebilir, kendi fikirleriniz ile karşılaştırıp öz eleştiri yapabilirsiniz.
İlgi alanlarınıza göre blogları kişileri ve firmaları takip edip, yeniliklerden yazılardan zaman akışınız içerisinde haberdar olabilirsiniz. Arama motorundan yazarak bulma devrine son!
beğendiğiniz kişiler ve kanaat önderleri ile iletişime geçme şansınız var.
2.madde de belirttiğim gibi içerik pazarlaması için kurumlara büyük avantajı var ve takipçi sayıları her nakadar yumurtada olsa repütasyon açısından önemli.
Ekim 2014

Akkirom bu yanıtı beğendi:

TV kanallarının reklam dışındaki gelir kaynakları nelerdir?

1-Devlet: BBC, TRT vb. yayıncılık yapan kanallar kamu yararına yayın yaptıkları ve bunu sürdürdükleri için gelirleri tüm yurttaşlardan alırlar (TRT payı). Tabi BBC'nin geliri TRT'nin iki katı
2-Özel: Özel televizyonların reklam dışında fazla bir gelirleri yok. Bir kanal neden kurulur, neden izlenmek ister, verdiği mesajlar nelerdir? Bu soruların cevabı ve kanalın sahipliği arasında yadsınamaz bir bağlantı vardır.
Eylül 2014

Akkirom  bu yazıyı beğendi:

Eylül 2014

Akkirom  bu yazıyı beğendi:

Eylül 2014

Akkirom  bu yazıyı beğendi:

Kingdom Come - What Love Can Be.mp4

herkese romantik bir akşam dilerim efenim =)
Eylül 2014

AkkiromSerkan Köse kişisini takip etmeye başladı

Serkan Köse, Girişimci, @serkan

inploid.com kurucu ortağı, fotoğraf meraklısı (https://www.flickr.com/photos/koseserkan/ ve https://instagram.com/koseserkan/), motosiklet sevdalısı, elektronik yüksek mühendisi, insan ve bir adam. Dünyanın değişebileceğine inanan bir adam...

Eylül 2014

AkkiromHakan Köse kişisini takip etmeye başladı

Hakan Köse, İnternet Girişimcisi, @hakank

Web Application Development, ASP.NET, C#, SQL Server, Web Design and some passion..

Eylül 2014

AkkiromAyhan Şimşek kişisini takip etmeye başladı

Ayhan Şimşek, Gezgin, @zindoz98

İnsan iradesinin özgürlüğüne kavuşmasını istiyor. Bireylerin özgürce bir araya gelmesinden oluşan toplumsal bir düzende yaşamak istiyor. Gerçekleşmesi mümkün tezat ütopyaları burada olma nedenlerinden biri. Aşka inanıyor sahiplenmeye karşı çıkıyor.

Eylül 2014

AkkiromHakan kişisini takip etmeye başladı

Hakan, Bütçe Uzmanı, @hakkan

Son 700 yıldır yok edilmeye çalışılan bir beyaz Türk. Genetically Anarchist.

Eylül 2014

AkkiromWinterwitch kişisini takip etmeye başladı

Winterwitch, Executive Chef, @ilkesanlav

.

Eylül 2014

Akkirom bu yanıtı beğendi:

Ara Güler'e hangi fotoğrafı ile ilgili soru sormak isterdiniz?

Salvador Dali ve Sophia Loren'i nasıl çektiğini kendi ağzından dinlemek isterdim. Bir programda izledim ama yine de kendi ağzından dinlemek isterdim biraz küfürlü konuşuyor ama =)
Vaktiniz varsa videoyu izlemenizi öneririm =)

Eylül 2014

Akkirom  bu yazıyı beğendi:

Eylül 2014

Akkirom  bu yazıyı beğendi:

Gavurun Aklı Nelere Çalışıyor

Bas gitarın güzelliğine bakın.
Eylül 2014

Akkirom bu yanıtı beğendi:

Bir sosyal ağ fikrim var. Yakın çevremde yaptığım saha araştırmalarından çok olumlu tepkiler aldım. Bu fikri PHP ile hayata geçirebilmem için ne kadar zamana ihtiyacım olabilir?

Merhabalar. Bizim de böyle bir projemiz oldu. Uzun çalışmalar ve uğraşlar verdik. Kaynak, yatırım ve yazılım desteği aradık. Fakat fikre yatırım veya destek bulmak çok zor. Öncellikle bu özgün fikri beta aşamasına getirmelisiniz. Bu sürede sizin bilginize göre değişecektir. Daha sonra melek yatırımcılara veya startup yarışmalarına katılabilirsiniz. Zaten proje de ışık görülürse destek alırsın. Sosyal ağ olduğu için en başta server ihtiyacı aşırıya kaçmaz. Fakat proje tuttuktan sonra zaten aldığınız destek ve yatırımla ihtiyacınızı karşılarsınız.
İyi çalışmalar. Başarılar... .
Eylül 2014

Akkirom yeni bir  soru  sordu.

Eylül 2014

AkkiromGirişimcilik konu başlığını takip etmeye başladı.

Girişimcilik

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin u...

Eylül 2014

AkkiromMüzik konu başlığını takip etmeye başladı.

Müzik

Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bi...

Eylül 2014

AkkiromSinema konu başlığını takip etmeye başladı.

Sinema

Sinema, herhangi bir hareketi düzenli aralıklarla parçalara bölerek bunların resimlerini belirleme ve sonra bunları gösterici yardımıyla kar...

Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Müzik

2969 Kişi   473 Soru

Sinema

3247 Kişi   301 Soru

İş Hayatı

2450 Kişi   325 Soru

Girişimcilik

3678 Kişi   363 Soru

Kitaplar

3127 Kişi   269 Soru

Filmler

3376 Kişi   192 Soru

Belgesel

236 Kişi   29 Soru

Görsel Sanatlar

215 Kişi   29 Soru

Işık

13 Kişi   21 Soru

Fotoğraf Çekimi

155 Kişi   33 Soru

Fotogrametri

36 Kişi   8 Soru