Bilmek istediğin her şeye ulaş
Şubat 2011

Ali Bank

Çok sayıda en az 1500 liradan işe başlayacak elemana ihtiyacım var?

ben izmirdeyim lise mezunuyum :) ilk beni işe alabilirsin
  • 8 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Leman'ı mı? Penguen'i mi tercih ediyorsunuz?

FIRT GIRGIR ÇARŞAF
  • 3 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Neden tek başına iktidar olan bu hükümet Türkiye'deki işsizliği en azından azaltmaya yönelik bir çözüm bulamıyor ya da buldukları şeyler çözüm olmuyor?

o bişileri satıp hazıra dağ dayanmaz mantıgını unutup mılletıne komur dagıtarak sadece anlık ısınmalarını saglamaktan yana
  • 4 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Ülke ekonomisi gerçekten dedikleri kadar iyi mi yoksa bir kriz olacak da seçimden sonraya mı saklıyorlar?

Bu sual ile gelebildiğinize göre ya orta kesimin üzerindeki bir sınıftansınız, ki o durumda sizi cv bombardımanın tutmak boyun borcudur, ya da penceresi olmayan bir evde asla dışarı çıkmadan yaşamınız idame ettirmektesiniz. Şu an itibarı ile gelir dağılımı az sayıda şahısa büyük miktarda, ve çok sayıda şahısa düşük miktarda paylaştırılacak şekilde ayarlanmış. Ayrıca ülkenin kendi topraklarında bulunan kaynakları yabancı uyruklu şahıslar izin vermedikçe (ki vermiyorlar da) kullanamıyor olması da buna tuz biber katmaktadır.
  • 7 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Önümüzdeki yıllarda Türkiye'de teknoloji ve internet alanında gerçekleşeceğini öngördüğünüz gelişme ya da ürün sizce ne olacaktır?

internet alanı bence iyice şişti. gelişme olur mu? zor bi soru. yani bana göre inploid bile çok başarılı sayılmaz. ama teknolojide umutlarım var açıkcası. think tank kuruluşları arttıkça, ar-ge yatırımlarına daha fazla ödenek ayrıldıkça gelişim olacaktır. benim bu konuda enerji üretim teknikleri, tıp ve makine sektörü iyimser baktığım sektörler.
  • 3 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Türkiye'den yakın gelecekte özellikle otomotiv sanayisinde bir yerli dünya markası çıkar mı?

Fosil yakıtlarla çalışan araçlar yerine elektrikli araçlarla çalışan araçlar konusunda uygun adımlar atılabilir.çünkü fosil yakıtlarda rekabet edemeyecek kadar zayıf bilimsel güce sahibiz.elektirkli araçlarda ise iyi bir çalışma ilee neden olmasın
  • 8 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Başbakanın başkanlık sistemini bu kadar çok gündeme getirmesi, içli dışlı olduğu arap ülkelerindeki gibi bir modeli istediğini düşündürüyor mu?

 Arkadaşlar başkanlık sistemi Araplarda değil ABD,İngiltere vb. devletlerde mevcut, Arap ülkelerindeki krallık sistemi karıştırmayın lütfen.Eleştirecek olursanız da acaba ABD'ye mi benzemek istiyor diye eleştirin derim.
  • 15 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Son günlerde çok tartışılan içkili organizasyonlara katılım yaşının 24'e çıkarılması ve diğer düzenlemelerle ilgili ne düşünüyorsunuz?

yasak insanları teşvik eder, :)))) yıllık içki tüketimi tavan yapmış durumda.

18 yaşında oy ver, sen bana bir kadeh daha koyver, onun dışında herşey yasak, nasıl olsa.

  • 11 Yanıt
Şubat 2011

Ali Bank

Çok isteyip 4 yıl peşinden koştuğunuz işinize başlamaya 1 hafta kala korkudan titrediğiniz oldu mu?

anaaaa saat 4 olmuş. gerçek ve biber ilişkisi :)
  • 4 Yanıt
Daha fazla göster