Bilmek istediğin her şeye ulaş

Burak Aras, 

Nakliyeci

Nakliyeci Burak Aras inploid.com'da 0 soru sordu, 0 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Kasım 2015

Burak Aras bir yanıta alt yorum yaptı

Pendik Evden Eve Nakliyat Profesyonel ekip ve techizatlarımızla geliyoruz ve taşınmanın keyfini çıkarıyorsunuz. Öncelikli olarak nemi yapıyoruz.
1. Evinizdeki eşyalar tespit edilir tutanak halinde sigorta ve garanti altına alınılır.
2. Büyük bir titizlikle demontaj yapılacak malzemelerin sökümü yapılır paketlenme ve ambalajlanması yapılır.
3. Özel olarak dizayn edilmiş evden eve taşıma aracımıza taşınır ve doğru şekilde yerleştirilmesi yapılır.
4. Taşınılacak adresinize gelinir ve montaj yapılacak malzemelerin montaj işlemi yapılır geri kalan eşyalar sizin istemiş olduğunuz şekilde yerleştirilir.
5. Son olarak taşınmanın bu kadar rahat ve temiz olduğunu anlarsınız.
Pendik evden eve nakliyat profesyonel ekip ve tartışmasız bu sektörde en iyilerinden sayılan firmamızla hizmetinizdeyiz.
Sayın müşterimiz şu unutulmamalıdır’ki herkes evden eve nakliyat işi yapabilir fakat profesyonel ekip ve kurumsal firmayla çalışmanızı tavsiye edebiliriz. Eşyalarınızı seviyorsanız ve bizde bu işi yılların vermiş olduğu tecrübeyle yapabiliyorsak şanslısınız demektir.
Aşağıda bulunan resimlerlede anlaşabileceği üzere taşınma aşamaları görünmektedir. İçiniz rahat olsun sadece siz arkanıza yaslanın ve bizi izleyin taşınmanın keyfini yaşayın. her hangi bir zararınızda yapılmış olan sigorta devreye girer ve zararınız neyse karşılanır. Marangoz ustalarımız sertifikalı ve yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir. Bizimle iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz.
ozbanakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliy...
yok
Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Henüz herhangi bir ilgi alanı belirtilmemiş.