Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hakan Gül-buyukfark, 

Pazarlama İletişimi Yöneticisi

Pazarlama İletişimi Yöneticisi Hakan Gül-buyukfark inploid.com'da 0 soru sordu, 4 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Ekim 2014

Hakan Gül-buyukfark bir yanıt verdi.

Müşteri ve satıcı firmalar için özlü bir söz söyleseydiniz bu ne olurdu?

Hem müşteri hem satıcı tarafı için bir söz mü? Şu olurdu : "Ne istediğinizi veya ne verebileceğinizi yeterince ayrıntılı anlatırsanız işler kolaylaşır"
Ocak 2014

Hakan Gül-buyukfark bir yanıt verdi.

Pazarlama yöntemlerini yakından tanımak ve kendini geliştirmek isteyen bir öğrenciye staj için tavsiyeniz ne olurdu?

Büyük şirketlerin pazarlama bölümlerinde (pazarlama departmanı yoksa pas geçin) staj yapmalı mutlaka. Bu bölüm bazen marketing diye de geçer.
Bu tip şirketlere girmek zordur, ama söz konusu stajsa ayarlama durumu olabilir. Ücreti boşverin, orda yapacağınız staj size çok şey öğretebilir, okulu bitirince orda ya da bu stajı referans göstererek başka bir yerde işe başlayabilirsiniz. Hakan Gül/buyukfark.com
Ocak 2014

Hakan Gül-buyukfark bir yanıt verdi.

Dijital pazarlama stratejisinde içerik ne kadar önemli?

Çok önemli bir soru. İçerik en az takipçi sayınız kadar önemli. Günümüzde çok kişiye ulaşmak için dijital çalışanlar bo içerik üretiyorlar. Bu yoğunlukta içerik kalitesi göz ardı ediliyor. Hakan Gül/buyukfark.com
Kasım 2012

Hakan Gül-buyukfark bir yanıt verdi.

Viral marketing için hazırlanan viral videonun hızlı yayılımı nasıl sağlanabilir?

Bakın, iletişimin aslında her alanında temel nokta, kendini karşıdakinin yerine koyabilmektir. Eğer genel izleyici olarak alırsak hedefinizi, bir düşünün tasarladığınız video sizi çekiyor ve paylaşım hissi uyandırıyor mu? Burada, "paylaşım isteği" uyandırma çok önemli. Tabi hedef kitleye göre kullanılacak değer ve senaryo değişir, videoyu paylaşacağınız site ve bloglar da öyle.
Daha Fazla