Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ahmet Bozkurt, 

Serbest Meslek

Serbest Meslek Ahmet Bozkurt inploid.com'da 0 soru sordu, 3 soru yanıtladı ve 2 takipçisi var.

Kasım 2012

Ahmet Bozkurt bir yanıt verdi.

E-ticarette karşılaştığınız dolandırıcılık taktikleri nelerdir?

Birde Türkiyede sık kullanılan kapora alma yöntemidir. Ancak burada 100 TL yi fazla geçmeyen miktarlarda bankmatiklerden kartsız işlem yoluyla kapora istenir. Son anda ise alıcı telefonun arızalı olduğu ve sms leri göremediğini söyleyerek havaleyi alacak kişinin tlf numarası yerine sizin tlf numaranızı yazdırarak gelen şifreyi telefonda kendisine söylemenizi ister. Bu durumda havaleyi alan kişi olarak siz göründüğünüz için yasal takip ve şikayet konusu engellenmiş olur.

Ekim 2012

Ahmet Bozkurt bir yanıt verdi.

Üniversitede okurken aynı zamanda ne tür bir iş yapabilirim?

Yeni bir işkolu olarak sosyal medya sorumluluğu veya veri giriş elemanlığı yapabilirsiniz. Günümüzde bütün ticari kuruluşların kendilerini ve ürünlerini tanıtabilmek adına sosyal medya ve bloglarda temsil edilmeleri ve sürekli güncellenen sayfalara gereksinimleri oluyor. bu işi yapabilen elemanlara sosyal medya sorumlusu deniyor. Genç ve yaratıcı beyinlere çok uygun bir iş kolu. bu konuyu araştırmalısın bence
Mayıs 2012

Ahmet Bozkurt bir yanıt verdi.

Sanal pos alım süreci ve zorlukları nelerdir?

Bu konuda postnet.com çözüm sunuyor. %5 lik bir komisyonla bu işi çok kolay ve güvenle hallediyorlar. yapı kredinin sanal post sistemini kullanıyorlar.. Güvenli ve problemsiz çalışıyor.. Bankaların nazını çekmektense %5 komisyonla çalışmak bence mantıklı.. Birde gittigidiyor'un kurucularından birinin paypal benzeri bi çözümü var.. ipara.com adlı siteyi ziyaret ederek detaylarını öğrenebilirsiniz.. Bence hepsinden daha iyi -hızlı ve güvenli olan paypal'ı deneyin... Ben beş senedir kullanıyorum. hİç sorun yaşamadım.

Daha Fazla