Bilmek istediğin her şeye ulaş
Ocak 2014

Furkan Araboğlu

Tarayıcınızın giriş sayfası nedir? Neden? Sizce giriş sayfası diye bir şey kaldı mı?

Google'a devam. Bence giriş sayfası internete açılan yol. Sorulamızın cevabı olabilecek sonuçları önümüze serer, samanlıkta iğne aramaktan bir tık üste çıkarır bizi. Yani daha kısa sürede ve daha az uğraşla sonuca ulaşmamızı sağlar. Benim kanaatimce, "gereklidir. "
  • 9 Yanıt
Aralık 2013

Furkan Araboğlu

Bilgisayarınızda hangi oyunları oynuyorsunuz? En çok ne tür oyunlar oynuyorsunuz?

Ben şahsen uzun bir süredir oyun oynamıyorum ama oynadığım dönemde PES (Pro Evolution Soccer) veya FIFA oynuyordum. Bunlar dışında çok eskiden bir dönem (eskiler bilir) efsane Street Fighter oynardım. Ayrıca eskilerin efsane oyunlarından biri de Samurai Shodown'dur ama onu da pek kimse bilmez : )

Güncelleme:
İyi oynayan birinin strateji oyunu veya Half Life tarzı oyununu izlemek inanılmaz zevklidir ayrıca :)
  • 5 Yanıt
Aralık 2013

Furkan Araboğlu

Minecraft adlı oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Minecraft oynuyor musunuz?

Orhan Tutum (@zertel) kesinlikle haklısın. Oyunda keşfedip, craft edebileceğin şeylerin sayısı o kadar fazla ki insan hiç sıkılmıyor. İlk bakışta insana "bu ne biçim oyun, kaç bit bu? " izlenimi verse de oyunun tarzını çok iyi yansıttığını düşünüyorum. Ayrıca "hayatta kalma" çabası olduğundan dolayı da ister istemez role-playing yapma durumunda kalıyorsun.

Kısacası ismini duyup, görüntüsü görünce oynamaktan vazgeçenler kesinlikle şu adresten demo'sunu indirsinler derim. minecraft.net
  • 4 Yanıt
Daha fazla göster