Bilmek istediğin her şeye ulaş

Fatih Günalp, 

Yazılım Mimarı

Yazılım Mimarı Fatih Günalp inploid.com'da 0 soru sordu, 2 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Mart 2017

Fatih Günalp bir yanıt verdi.

Özgüven sorunu nasıl aşılır? Nasıl daha özgüvenli biri olunur?

Etrafında özellikle seni gerçekten mutlu eden kişilerin olmasına özen göster. Nasıl yani? Diye soracak olursan eğer. Mesela fikrini açıkladığında seni dinleyen ve fikrine önem veren insanları seçmeye çalış. Mesela bunu şöyle elde edebilirsin. Yapmaktan zevk aldığın hobilerinle alakalı olarak gruplara katılmaya dene orada ilk başta insanları izle daha sonra sen de fikrini söyle. Oradaki insanlar profesyonel olmadıkları için muhtemelen senin fikrini önemseyeceklerdir. Daha sonra bu fikrini en yakınındaki arkadaşın ile paylaş.
Sosyal ilişkilerde de aslında bu durum böyledir. Mesela söz hakkı sana gelinceye kadar ya da senin ilgi alanına girinceye kadar sus. İnsanları dinle. Daha sonra bildiğin mevzularda konuşmaya başla. Emin ol insanlar seni dinleyecek ve bu durum senin hoşuna gidecektir. Hep konuşmak isteyeceksin ;)
Mart 2017

Fatih Günalp bir yanıt verdi.

Entity Framework kullanımı gerçekten rahatlık sağlar mı?

Evet sağlar. Nasıl peki?
adonet ile connected mimari ve disconnected mimariye bakacak olursan ve hatta örnek proje geliştirdiğinde daha sonra aynı projeyi entity framework ile yaptığında aradaki farkı açıkça görebilirsin.
Mart 2017

Fatih GünalpPsikoloji konu başlığını takip etmeye başladı.

Psikoloji

Psikoloji insan ve hayvan davranışlarını ve bu davranışlarla ilintili psikolojik, sosyal ve biyolojik süreçleri inceleyen bir alandır.

Mart 2017

Fatih Günalpİnternet konu başlığını takip etmeye başladı.

İnternet

İnternet, dünya genelindeki bilgisayar ağlarını ve kurumsal bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır.TDK, İnter...

Mart 2017

Fatih GünalpC# (Programlama Dili) konu başlığını takip etmeye başladı.

C# (Programlama Dili)

Cc, Türk alfabesinin (ve modern Latin alfabesinin) 3. harfidir. Yumuşak bir sessiz (ünsüz) harftir.

Daha Fazla