Tecrübe ve bilgi paylaşım platformu

Tarayıcılar için paylaşım aracı

İnternet tarayıcınıza "inploid'e gönder" butonunu bir kez kurduktan sonra herhangi bir web sitesindeki içeriği paylaşım alanlarınıza gönderebilirsiniz. Şimdi, kolayca kurun ve istediğiniz içeriği inploid'e göndermeye başlayın!


Butonu sürükleyerek tarayıcınızın yer imi çubuğuna bırakın!


Bu şekilde gönderi yaptığınızda, otomatik olarak gönderinin kaynak linkini alıp asıl kaynak olarak refere ediyoruz.

Web siteleri için Paylaş butonu

Web sitenizin, inploid ile daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayın. Paylaş butonu, halihazırda kullanıcılarınızın zaten kullanmaya alışık olduğu Facebook ve Twitter butonlarına benzerdir.


Aşağıdaki kutucukta bulunan kodu web sitenize yapıştırarak "paylaş butonu"nu sayfanızda gösterebilirsiniz.


En iyi sonuç için; Paylaş butonunu diğer sosyal paylaşım butonlarının yanına koymanızı öneririz!

Soru ve Anket Bileşenleri

Bileşenler ile soru ve anketler oluşturup istediğiniz web sitesi veya blogda yayınlayabilirsiniz. Birçok farklı mecradan yanıtlar ve yorumlar alarak tek merkezden bunları inceleyebilirsiniz.


Soru Bileşeni ile;

inploid'de oluşturduğunuz bir soruyu kendi web sitenizde yayınlayabilir ve yanıt alabilirsiniz.
Soru bileşeni için tıklayın

Anket Bileşeni ile;

inploid'de oluşturduğunuz bir anketi kendi web sitenizde yayınlayabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.
Anket bileşeni için tıklayın

Bu soru veya anketlerde bir güncelleme yaptığınızda ilgili bileşenin bulunduğu tüm sitelerde de anında güncellenir.Mail ile gönderi oluşturma

Cep telefonuve tablet bilgisayarınızdaki herhangi bir uygulamadan inploid'e email ile kolaylıkla içerik gönderebilirsiniz. iPad için örnek kullanım aşağıdadır.


1. Sayfayı email ile paylaş

Adres çubuğu yanındaki simgeye tıklayıp paylaşım seçeneklerinden "Sayfa Bağlantısını Gönder" seçeneğini seçin. Email gönderim ekranı otomatik açılacaktır .2. Adresi yaz ve Paylaşım Alanı belirt

Konu veya gövde kısmına 2 adet # işareti arasına kendi paylaşım alanlarınızı çağrıştıran harfler girin (Ör: girişimlere araçlar için ben #gi# girdim) veadresine gönderin.
Sayfayı yolladığınızda email içindeki bilgileri tarıyoruz ve paylaşım alanınıza otomatik olarak bağlıyoruz. Birden fazla alakalı Paylaşım Alanı bulursak size bir email ile dönerek tek tıkla gönderim yapmanızı sağlıyoruz.