Bilmek istediğin her şeye ulaş

A.Vahap Binbir, 

İşletmeci

İşletmeci A.Vahap Binbir inploid.com'da 3 soru sordu, 181 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Aralık 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

aynen
kadinlarin özgürlük alanlari arttikca kendini ön plana cikaracak ve sadece hisleri dogrultusunda hareket edecektir. Ve cevre baskisi kayboldukca ahlaki düsüncelerinde hizla deforme baslayacaktir. Bunun sonucu olarakta bir kisiye ait olmaktansa begendigi  ve arzuladigi her erkekle beraber olmaktan rahatsizlik duymayacaktir. Ama bunlari yaparkende isterki tertemizmis imaji devam etsin ki; ileride bir salak bulabilsin.
Aralık 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

tebrikler
%%%%%%1.........temiz hele istanbulda ...
Aralık 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

düşünce olarak tamam giyimle alakalı birşey değil ama edepsizde giyinmekde hoş değil nefis denen birşey var. kontrolü kolay olsa zaten kimse kötü bişey yapmaz hakim olur kendine..tacizciyi savunmak değil amaç aşırı çıplaklık fazla etkilemez ama vucut hatları aşırı derecede belli olan tam vucuda yapışmış giysiler bence daha tehlikeli.....
bu konuyu biraz derin düşünmek gerekiyor..şunu bile düşünürseniz belki bir nebze açıklayıcı olur..tacize uğrayan ve uğramayan arasındaki giyim-kuşam-makyaj farkı sanırım çok belirleyici olur ( ki Taciz insanlık suçudur sapıklıktır ve en kötü insanlık suçudur ve yapanın insanlığında haysiyet ve şerefinde sorun vardır eksiklik vardır)ondandır ki kadınların giyim kuşam ve süslerine daha dikkat etmeleri gerekiyor...hem neden açık seçik giyiniyorlarki varmı bir mantığı????
Kasım 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

orasını burasını elletmeyen her haltı yemeyen varoş ya da köylümü oluyor..hemen aşağıladın sınıf ayrımına girdin..
Tertemiz derken? Siz tertemiz misiniz? Çok şükür ki o okumuş, akıllı, bilgili kızlar sizin gibi zihniyetlerden uzak duruyorlar. Bence siz kısmetinizi ya varoşlarda ya da köyde aramalısınız. Üniversite okumuş kızlar size çok fazla gelir.
Kasım 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

helalime elletirim. sen o zaman devam et ev hanımı değişiklik size göre...
Çok az temizliycenmi?sana değil ortaya söylüyorum,milletin flörtünü üstüne vazife sayıp dert eden,kazık kadar olupta kendini elletmeyen bir adamın Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine gitmesini tavsiye ediyorum,acil tarafından.
Kasım 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

o zaman devam edin sevişmeye
Siz; @hallederiz_ ... Tertemiz insan örneği, meleğin yeryüzüne inmiş hali, üniversite okuyan kızları bu konuda denemeye adamış şahsiyet; ne zor bir misyon edinmişsiniz siz böyle... Ya da tam tersi mi acaba? O iğrenç kelimelerinizle çamur attığınız kızlar size tırnağının kirini bile atmıyor mu?
Ekim 2012

A.Vahap Binbir bir yanıta alt yorum yaptı

iyide samette fenerbahçede çalışan bir işçi teyit anlamında dğrumu samet diye doğruluyor. normal o anda zaten adam sinirli gergin bir halde hoş olmayan ortamda yapılan bir nasın açıklamamsı hata olabilir...direk olaya şahit olan kişiyi getirmiş kamera karşısına zaten dil problemi olduğu için tercümanı yanına alması normal..

"Doğrumu Samet" söylemi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırımın Alex De Souza ile yaptığı toplantıdan sonra yaptığı basın açıklamasında yanında bulunan Samet Güzel'e yaptığı baskı sonucu ortaya çıkmıştır. Aziz Yıldırım toplantıda geçenleri anlatırken sürekli Samet Güzel'den onay beklerken "doğrumu Samet" demiştir.
Daha Fazla