Bilmek istediğin her şeye ulaş
Nisan 2012

-

Almanya'da yüksek lisans ve dil kursuna katılmak hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba, daha önce Almanya, Köln Üniverisitesi'nde lisans derecemi yaptım. E haliyle Almanca kursuna da gittim. Şiddetle tavsiye ederim. Almanya'da yüksek lisans ve burs fırsatları için daad.de/en/ adresini takip etmenizi öneririm. Zira aradığınız cevapların kaynağı burasıdır.
  • 1 Yanıt
Ocak 2012

-

Dil sınırlaması olmadığını varsayarsak eğer, Avrupa'da yüksek lisans için uygun fiyatlı nereleri uygundur?

Belarus, Polonya, Çek Cumhuriyeti... bütün doğu avrupa ülkeleri ama içlerinde en iyileri çek ve polonya gibi biraz daha doğunun batısında kalan yerler olur...
  • 3 Yanıt
Kasım 2010

-

Neden erkekler ilk başlarda siz daha ona ısınmamış ve kendinizi ağırdan satarken süperdirlerdir de, sonradan laçkalaşırlar?

Kendinizi ağırdan sattığınız dönemde muhtemelen olumsuz yanlarınızı gizliyorsunuzdur. Samimi olduktan sonra maskeleriniz teker teker düşer ve aslında muhtemelen o gizemin ardında çirkin bir kişilik, kıt bir zeka, cehalet ve kültürsüzlük taşıdığınız fark ediliyordur. Seksi görüntünüzün yanında bir de aslında cinsellikten zevk alamayan bir kütük olduğunuz ortaya çıkarsa başka ne bekleyebilirsiniz ki erkekten. O kadar ağzınız yanmış ve hala açık kartlarla oynamayı öğrenememiş olmanız ya zekanızdaki ya da eğitiminizdeki eksikliklere işaret ediyor. Bence kendinize güvenin ve kendi seviyenizdeki erkeklerle beraber olun. Gizemli görüntünüzle yakaladığınız ve sizden üstün olan erkeklerin hepsi ilk sevişmeden sonra sizin tabirinizle laçkalaşacaktır. Güzel ve gizemli görünmeniz her erkeği hak ettiğiniz anlamına gelmez.
  • 20 Yanıt
Daha fazla göster