Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bilgisayar Mühendisi Ayse Kucuk inploid.com'da 0 soru sordu, 0 soru yanıtladı ve 5 takipçisi var.

Ağustos 2012

Ayse KucukFatih Cakıroglu kişisini takip etmeye başladı

Fatih Cakıroglu, Memur, @fatihcakiroglu

www.euniversiteli.net site yöneticisi

Ağustos 2012

Ayse Kucukİlkay İlknur kişisini takip etmeye başladı

İlkay İlknur, Bilgisayar Mühendisi, @ilkayilknur

Ağustos 2012

Ayse KucukÖzkan Çalkılıç kişisini takip etmeye başladı

Özkan Çalkılıç, Girişimci, @ozkancalkilic

Ağustos 2012

Ayse KucukAli Davut kişisini takip etmeye başladı

Ali Davut, Bilgisayar Mühendisi, @alidavut

twitter.com/alidavut

Ağustos 2012

Ayse KucukCihan Necat Kavi kişisini takip etmeye başladı

Cihan Necat Kavi, Bilgisayar Mühendisi, @cihannecatkavi

Ağustos 2012

Ayse KucukSeval U. kişisini takip etmeye başladı

Seval U., Bilgisayar Mühendisi, @svlwx

Debug bizim işimiz imkansız biraz zaman alır.

Ağustos 2012

Ayse KucukBeytullah Çiçek kişisini takip etmeye başladı

Beytullah Çiçek, Bilgisayar Öğretmenliği Öğrencisi, @By_2

?=Aristoteles

Ağustos 2012

Ayse KucukÖzgür Taşkın kişisini takip etmeye başladı

Özgür Taşkın, Bilgisayar Mühendisi, @ozgurtaskin

Ağustos 2012

Ayse KucukEvren Atesalp kişisini takip etmeye başladı

Evren Atesalp, Bilgisayar Mühendisi, @atesalp

Ağustos 2012

Ayse KucukKendine bir dünya yarat kişisini takip etmeye başladı

Kendine bir dünya yarat, İnternet Girişimcisi, @inploid

Tecrübelerinle Konuş!
gust.com/c/inploid
linkedin.com/company/inploid.com
angel.co/inploid

Ağustos 2012

Ayse KucukBurak Aydemir kişisini takip etmeye başladı

Burak Aydemir, Web Yazılım Uzmanı, @burakaydemir

Ağustos 2012

Ayse KucukEngin Senalp kişisini takip etmeye başladı

Engin Senalp, İnternet Girişimcisi, @enginsenalp

Ağustos 2012

Ayse KucukCagdas Gur kişisini takip etmeye başladı

Cagdas Gur, Bilgisayar Mühendisi, @cagdasgur

Ağustos 2012

Ayse KucukBuğra Yazar kişisini takip etmeye başladı

Buğra Yazar, Blog Yazarı, @bugrayazar

Keşke çok satmasa bile birinin kitabında konu olabilseydim

Ağustos 2012

Ayse KucukHakan Arslan kişisini takip etmeye başladı

Hakan Arslan, Yazılım Mühendisi, @hakanarslan

Yeteneksiz yazılımcı, genelleme düşmanı, rokayı da sever hani! Talentless programmer, against the generalization, a lover of the arugula! :) http://hakanarslan.net

Ağustos 2012

Ayse KucukBirsen Çakar kişisini takip etmeye başladı

Birsen Çakar, Bilgisayar Mühendisi, @Angelica

Ağustos 2012

Ayse KucukМақсат Саниязұлы kişisini takip etmeye başladı

Мақсат Саниязұлы, Bilgisayar Mühendisi, @maximanya

Ağustos 2012

Ayse KucukCan Kabaklarlı kişisini takip etmeye başladı

Can Kabaklarlı, Bilgisayar Mühendisi, @cankabaklarli

yeni mühendis, gerçek olmayan kurgu takipçisi, etiket sever

Ağustos 2012

Ayse KucukErol Bozkurt kişisini takip etmeye başladı

Erol Bozkurt, Bilgisayar Mühendisi, @erolbozkurt

Ağustos 2012

Ayse KucukSerkan Yoguran kişisini takip etmeye başladı

Serkan Yoguran, Software Development Consultant, @serkanyoguran

software architect, software consultant, scrum master, husband, dad, Aikido practitioner, Galatasaray supporter.

Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Müzik

2981 Kişi   472 Soru

İnternet

2628 Kişi   542 Soru

Dizi

97 Kişi   62 Soru

Bilgisayar Oyunları

803 Kişi   113 Soru