Bilmek istediğin her şeye ulaş

Mirhuseyn Agayev, 

Video Editörü

Video Editörü Mirhuseyn Agayev inploid.com'da 0 soru sordu, 4 soru yanıtladı ve 2 takipçisi var.

Mart 2015

Mirhuseyn Agayev bir yanıt verdi.

Temmuz 2014

Mirhuseyn Agayev bir yanıt verdi.

Oyun videoları ve Online Ders için mikrofon önerileriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşım, eğer amatör iş yapacaksan bunlarla yetinebilirsin, tabii ki profesyonel iş için bunlar çok zayıf. Benim önerim Sony, en azından pürüzsüz ses kaydı yapabilirsin, bir de kabloya ve jack'a dikkat et, çok sıkı olmalı, parazit oluşmaması için bunlar çok önemli!

Yalnız sana bir de tripod gerek, konuşurken mikrofonu esnetmek veya elde tutmak iyi fikir değil. Bir de önerim de ses dalgalarının net algılanması için konuşurken mikrofondan 200-300 sm uzak dur ve bir noktaya konuş.
Haziran 2014

Mirhuseyn Agayev bir yanıt verdi.

2 yıldır After Effects kullanıyorum. Intro hazırlama kısa metraj düzenleme ve görsel efektte başarılarım var fakat 17 yaşına daha yeni bastım. Nerede çalışabilirim?

Yeterince çalışa biliyorsan bu programda özel bir televizyon kanalında ve ya prodüksiyonda çalışa bilirsin kurgucu olarak, tabii tek After Effectsi bilmeyin yetmez, Adobe Premiere de iyice öğrenmen lazım. En önemli de şart da okulu ihmal etmemen!
Haziran 2014

Mirhuseyn Agayev bir yanıt verdi.

En iyi video kurgu programı hangisidir?

En iyi ve profesyonel kurgu proqramlarının başında Adobe Premiere ve Final Cut(mac) geliyor, bu ikisi ile düşük bilgisayar performansı ile çok rahat çalışa biliyoruz, tabii full HD ve RAW formatlarını çıkarsak. İkisinin de arayüzü nerdeyse bir e bir aynı, istediyimiz gibi video ve ses montajı yapa biliyoruz. En iyi performansına göre ise Adobe Premiere Pro hepsinden bir adım önde.
Daha Fazla