Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ajans

aracı (ing: agency) reklam ajansı, manken ajansı, haber ajansı. CIA, Central Intelligence Agency IAEA, International Atomic Energy Agency

Mart 2014

Şaman, bir soruya yanıt verdi.

Gündemden uzak olmamak için neler yapıyorsunuz?

Aslında gündemden uzak olmaya çalışıyorum, facebook'da tüm ayyaş, çapulcu arkadaşlarımın bildirimlerini kapattım ama yetmiyor, hala kedi köpek yayınlayan yok. Sürekli acıklı bir gazete gibi, facebook yetiyor. Bir de sabahları kahvaltıda Fox'da Çalarsaat diye bir haber programı var onu seyrediyorum.
Ekim 2013

Hayriye Demirtaş Koz, bir soruya yanıt verdi.

Gündemden uzak olmamak için neler yapıyorsunuz?

Zaten haber işindeyim ajansları takip etmek zorundayım mesai dışında haberleri çok takip etmiyorum fakat ister istemez bilgisayarımda kurulu feed reader sayesinde her şeyden haberim oluyor başlıkları görüyor ve ilgilendiğim konuları okuyorum bazılarını yorumlayıp annekaz.com da yazıyorum. .
Ekim 2013

Özge Can Balaban, bir soruya yanıt verdi.

Gündemden uzak olmamak için neler yapıyorsunuz?

Bütün internet gazetelerini takip etmeye çalışıyorum, twitterım her daim açık, evdeysem tüm bunların yanında haber kanallarını geziyorum, kim nerede ne konuşuyor diye . . .
Ağustos 2013

Gündüz Ayar, bir soruya yanıt verdi.

Modellik, dizi oyunculuğu gibi işleri almak için hangi güvenilir ajanslara başvurabilirim?

Ajanslara pek yolum düşmedi ama söyleyebilirim ki seçerken dikkatli seçilmelidir. Başvuracağınız ajanslar size "Sen çirkinsin, sen şişmansın veya senin yüzün yamuk" türünden bahanelerle sizi reddetmez. Çünkü görüntü olarak her türden elemana ihtiyaç duyulur. Bunu bilin. Bunun yanında bir ajansa başvurmadan önce ajansın internet sitesine bakın. Sitenin içeriği yanında görselliğinin de iyi olmasına dikkat edin çünkü görsellik iyiyse şirketin de iyi olduğunu ve işine önem verdiğini gösterir. Ayrıca iyi bir ajansın içeriklerinde mutlaka o ajanstan çıkan ünlü kişiler verilir. Bunlara dikkat edin. Ayrıca ücret ödemelerinin belirli zamanlarda yatırılıp yatırılmadığına, hangi yolla (elden, havale) yatırıldığına dair bir araştırma yapın.
Haziran 2013

Elif Arslan, bir soruya yanıt verdi.

Gündemden uzak olmamak için neler yapıyorsunuz?

Twitter ve Facebook ' ta gazeteleri ve haber kanallarını takip ediyorum. www.yelizindunyasi.com modacadisi.blogspot.com giriyorum.
Ekim 2012

Özlem Yılmaz, bir soruya yanıt verdi.

Dijital ajansların üstlendiği en iyi projeler hangileridir?

  • Arama motoru pazarlaması (ödemeli arama, görüntüleme,mobil pazarlama)
  • Sosyal Facebook / Facebookta reklam medya varlık yönetimi
  • Mobil uygulama geliştirme
  • Web uygulama geliştirme
  • Ortam görüntülü reklam ağları satın alma

21 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.