Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ali Ağaoğlu

Ali İbrahim ağaoğlu (d. 3 Mart 1954, Of, Trabzon), Türk iş adamı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Üç çocuk babasıdır. Forbes'un yaptığı araştırmaya göre, 2011 yılında 2.1 milyar ABD doları ile Türkiye'de 10., dünyada 564. en zengin iş adamıdır.

Kasım 2014

Şaman  yeni bir  gönderide  bulundu.

Aykırı Müteahhit - Türkiye'nin en çekici erkeği

Bu adamın Türkiye'nin en çekici erkeği seçilmesi size bir şeyler anlatıyor mu beyler? Bana anlattığı şu: Güzellik de aşk da satın alınabiliyor yalnız güzelliği satın almak zarar eden bir yatırım olacağından siz siz olun mümkünse kiralayın. Yanlış anlaşılmasın, ilişkiye verebilecek sadece güzelliği olan ve karşılığında erkeğin parasını alan kadınla evlenmemek gerekir. Erkeğin parası artarken kadının güzelliği azalır ve alış veriş gün geçtikçe daha adaletsiz bir hal alır. Dolayısıyla güzel kadınları kız arkadaş olarak almanızın bir mahsuru yokken evlenmek tamamen kaybedeceğiniz bir alış veriş halini alır. Paranız yoksa zaten her yer Taksim...

Kasım 2012

Nazende , bir soruya yanıt verdi.

Maslak 1453'ün kaderi ne olacak?

Acarkent, Acaristanbul davaları orman aleyhine sonuçlanmıştı. İnşallah bunda da kaybeden orman olmaz. Ne de olsa parayı veren düdüğü çalıyor!

Birde söylemeden geçemeyeceğim. Dünkü Leyla ile Mecnun dizisinde çok güzel tiye almışlardı. Senarist Burak Aksak' ın eline sağlık.

Ekim 2012

Enfal Anıl, bir soruya yanıt verdi.

Maslak'ın Sarıyer'e bağlanmasının Ali Ağaoğlu ile bir alakası var mı?

İnşaat

Haritadan görüldüğü üzere Maslak'ın bulunduğu bölge Sarıyer'e daha yakın olmasına rağmen Şişli'ye bağlı. Maslak'ın Sarıyer'e bağlanacak olması oldukça mantıklı. Maslak/Şişli olarak geçen İTÜ kampüsüne Sarıyer belediyesi hizmet ediyor, bu açıdan da bakıldığında Maslak bölgesinin Sarıyer'e bağlanması oldukça makul. Ayrıca Maslak bölgesinde pek çok iş yeri bulunmakta ve bu iş yerlerinin vergi gelirleri zaten oldukça zengin olan Şişli belediyesine aktarılmaktadır. Bunun önüne geçilmesi için, Ağaoğlu Maslak 1453'ün vergi gelirlerinin de Mustafa Sarıgül'ün belediye başkanlığı yaptığı Şişli'ye aktarılmasını engellemek açısından Maslak'ın Sarıyer'e bağlanması planlanıyor.


Ekim 2012

Unknown, bir soruya yanıt verdi.

Maslak'ın Sarıyer'e bağlanmasının Ali Ağaoğlu ile bir alakası var mı?

Maslak'ta yapılan yeni inşaatlar oradaki nüfusu arttıracak ve tabiki de belediye gelirlerini de.
Ekim 2012

Hakan, bir soruya yanıt verdi.

Maslak'ın Sarıyer'e bağlanmasının Ali Ağaoğlu ile bir alakası var mı?

Umarım yoktur, gerçi bir kısım müteahhit tayfası pusuya yatmayı sever, ve daha da zengin olmak için her planın içinde olur ve asla etik değerleri sorgulamaz, ali ağaoğlu bu tip bir müteahhit mi dir bilmem , şunu bilirim bazıları için para herşeydir hemde HERŞEY.

4 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.