Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ankara

Şehirler

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti, Ankara ilinin merkezi olan şehir, Türkiye'nin en kalabalık ikinci, dünyanın ise en kalabalık otuz sekizinci kenti.

Şubat 2017

Mete Gokçe, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

istanbulexpresnakliyat.comNakliyat

Nakliyat
Nakliyat


Türkiye’de gelişen ekonomi ve şehirlerin kalkınması ile birlikte bir çok insan taşınarak yeni şehirlerde yeni hayatlara başlamakta. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlere her gün binlerce insan taşınmakta. Yaşanan her yeni taşınma ile birlikte şehirler arası nakliyat sektörü de aynı ölçüde büyümekte. Evlerini yeni bir şehre taşıyan binlerce insan nakliyat firmaları ile yeni bir hayata başlamakta.

Yeni bir hayata başlayanlar için nakliyat firmaları tüm taşınma işlemlerinde güvenilebilecek en önemli aşamaların başında gelmekte. Tüm eşyalarını nakliyat firmalarına teslim edenler için işini kaliteli ve özenle yapan firmalar seçmek büyük bir öneme sahip. Özellikle büyük kentlerde yoğun trafik ve hızlı tempoda evden eve nakliyat firmaları arasından en iyi hizmeti veren firmaları seçmek gerekmekte.Evden Eve Taşımacılık'da Kalite ve Güven

Haziran 2016

Serdar Alan, bir soruya yanıt verdi.

Ankara'daki dükkanların çoğunun isminin 'aspava' olmasının nedeni nedir?

İstanbul Beşiktaş'ta Aspava Kebapçısı var. Dikilitaş Mahallesi'nde büyük ve eski bir yer.
Haziran 2016

İstanbul Nakliyat, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

Ankara içi sizlere Ankara nakliyat firması olan ataknakliyat.com ' u tavsiye edebilirim. Bu firma İstanbul Ankara Nakliyat ve Ankara İstanbul hizmetlerinin yanında Ankara içi nakliyat ve evden eve hizmetlerinide sunmaktadır.
Eğer İstanbul bölgesine işiniz düşerse orada sizlere Aykul nakliyat' ı öneririm web adresi şudur girip ziyaret edebilirsiniz.aykulnakliyat.net konu başlığı güzel birilerini bilgilendirsek ne mutlu bize.
Şubat 2016

Ali Sinan Demirörs, bir soruya yanıt verdi.

Ankara'da gidilebilecek alkollü ve kaliteli mekanlar nereleridir?

Aslında sorunun cevabı ''alkol'' ve ''kalite'' anlayışına bağlı. Mesela fasıl tarzı dersen Cilveli, Ruhi bey, Komşu Rum Mehanesi, Meandros.. Eller havaya ise modun: Zeki,,,Hafif club dersen Tektekçi,
Bomonti, Bien, -eskiden- House.Gurmeyim, şaraba ilgim var diyorsan Gaga Manjero, Hayyami tek geçerim.Deniz ürünleri seviyorsan yine o civarda Deli Yengeç, Yosun..Program istersen If, Jolly Joker
Şubat 2016

Ali Sinan Demirörs, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

Merhaba,
Bu işlerde iyi birini bulmak maalesef biraz deneme-yanılma sistemiyle ilerliyor. Geçen yıl ev taşıdım, aynı deneme-yanılma yöntemiyle birini buldum. Sağolsun adamlar kendi evini taşır gibi taşıdılar. Firmayla kesinlikle bir ilgim yok, çalışanı değilim, patronu değilim. Ben iyiliklerini gördüm, yardımımın dokunacağını düşünürseniz firma bilgilerini mesajla paylaşabilirim.
Saygılarımla.
Şubat 2016

Şaman, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

Nakliyat firmalarının hepsi kötüdür. Birkaç sene öncesine kadar Türkçe bile bilmeyen Kürtleri taşeron olarak çalıştırıyorlardı. Artık Suriyelileri çalıştırıyorlardır. Markaları, logolar, kamyonları ne kadar havalı olursa olsun evinize sigortasız, günlük kiralanmış, taşeron işçi gönderirler. İşçiler kendilerini bağlı bulundukları firmaya karşı sorumlu hissetmezler zaten sorumlu da değillerdir, sonuçta karşılıklı iş ilişkileri sadece patronun işinin aşırı ucuza görülmesi ve işçinin o günkü ekmeğini alabilmesi şeklinde olduğundan işçi kendisini sorumlu hissetmez ve bu sorumsuzluğu da eşyanıza yansıtır.

Aşağıda reklamını yapan Evden Eve (@evdeneveara) 'a,Yusufmete (@yusufmete) 'ye,Yunus Aras (@yunusaras) 'a da sorarım eve gönderdiğiniz işçiler sigortalı mı, legal işçiler mi. Evimin kırılıp dökülen eşyalarını şirketiniz karşılayacak mı? İşçileriniz eşyalarımı gerekli özenle taşıyacaklar mı? Eşyamı ait oldukları odalara taşıyacaklar mı? Bu iş geri kalmış ülke insanı için zor bir iş ve yapanların hepsi dolandırıcı. Bu yukarıdaki soruları sorun, yanıtları not alın. Evi taşıttıktan sonra lütfen sonucu da buraya yazın. Hepimiz göreceğiz ki burada bile reklamını yapan firmaların aslında hepsi yalan dolan üstüne kurulu. Bırakın ev taşımayı ülkemizde kalitesine güvenip tavsiye edebileceğiniz bir kargo firması bile bulunmamaktadır ki ev taşımacısı olsun. . .
Ocak 2016

Yunus Aras, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

Ev taşıtmak işinin ne kadar zor ve beceri isteyen bir iş olduğunu hepimiz gerekçesiz ki farkındayız. Bu yüzden AKSER evden eve nakliyat ve depolama firması olarak size bu hizmetin en uygun ve kaliteli bir şekilde vermekteyiz.bizimle iletişime geçmek için profilimiz den ulaşabilirsiniz. http://aksernakliyat.com
Ekim 2015

Onur Incesu, bir soruya yanıt verdi.

Ankara'da YDS ve TOEFL için kesinlikle öneririm diyebileceğiniz kurslar hangileridir?

British Side Dil Okulu'nu kesinlikle öneririm. Cambridge Üniversite sınavlarının Türkiye'deki yetkili uygulayıcısıdırlar. Yabancı eğitmenler çalışmakta ve bu eğitmenler üniversitelerde derslere girmektedir.
Haziran 2015

Yusufmete, bir soruya yanıt verdi.

Ankara içi evden eve nakliyat firmaları arasından tavsiye edebileceginiz güvenilir bir firma var mı?

Şehirlerarası Nakliyat firmaları olarak yıllardır nakliyat taşımacılık sektörde hizmet veren nakliyat şirketleri arasında referanslı müşteri potansiyeli en fazla olan haşimoglu Nakliyat firmasıyız. Kaliteli ambalaj malzemeleri, (demonte-montaj işleri için) işinde ehil taşıma kadrosuyla profesyonel taşımacılık hizmetlerini İstanbul nakliyat işlerinde sizler için yerine getirmektedirler. Şehirlerarası evden eve nakliye işlerinizde evden eve nakliyat tecrübesi ile eğitimli personel olan ekonomik bir firma, bir nakliyat şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eşyalarınız ekspertiz tarafından görülüp değerlendirilir, Şehirler arası nakliyat da sigortalı hizmet, ekspertizlerimiz taşınmada ne tür bir aracın kullanabileceğini eşyanızın ambalajı için ne tür ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanabileceğimizin tespiti yapılır.Anlaşma sağlanırsa iş sözleşmesi yapılır.Sizin istediğiniz gün ve saat iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle taşıma gerçekleşir. Firmamız size uygun fiyat sunarak, garantili ve güvenceli bir nakliyat veye taşıma işlemi yapmış olacaksınız. Tecrübeli ve güvenilir elemanlarımız sizleri mutlu etmek için donanıma s
hasimoglunakliyat.com/sehirlerarasi-evde...Ocak 2015

Fırat Onur Altay  yeni bir  gönderide  bulundu.

Soğuk Aşk

Ben ankara soğukluğu yaşıyorum ruhumda, sen izmir sıcaklığında gülüyorsun. Ayazlara alışmış kalbimin tepesine dikiyorsun güneşi...
Aslında her kadın güldüğünde mevsimler açar ama, sen güldüğünde mevsimler şaşıyor, ben ısınırken uzaklarda bir yerlerde insanlar üşüyor.
Nankörce seviyorum gülmeni. Kim üşürse üşüsün diyorum...


Fırat Onur Altay

109 kişi

Konunun Takipçileri

İlgili Konular

Kızılay (Ankara)

7 Kullanıcı   2 Soru   33 Yanıt

Keçiören

0 Kullanıcı   0 Soru   0 Yanıt

Mekan Önerileri (Ankara)

17 Kullanıcı   5 Soru   26 Yanıt

Öğrenci Evleri (Ankara)

2 Kullanıcı   0 Soru   0 Yanıt