Bilmek istediğin her şeye ulaş

Beşiktaş

İstanbul

Beşiktaş aşağıdaki anlamlara gelebilir;

Temmuz 2014

Engin Ergül   yeni bir  gönderide  bulundu.

Nisan 2014

Engin Ergül   yeni bir  gönderide  bulundu.

Aralık 2012

Kadir Babacan, bir soruya yanıt verdi.

Digiturk, internettten illegal olarak lig tv izleyen kişiler aleyhinde hukuksal bir işlem başlatabilir mi?

Evden İzlerseniz kimsenin ruhu duymaz. İzlerken Hotspot Shield programını bilgisayarınıza yükleyerek izlemeniz tavsiye edilir. Yasaklı sitelere giriş için en ideal ve en uygun programdır.

Kasım 2012

Bilge, bir soruya yanıt verdi.

Kasım 2012

Kürşat Akıncı, bir soruya yanıt verdi.

Türk futbolunda Havuz Sistemi bozulmalı mıdır?

Hayır bozulmamalıdır. Anadolu kulüpleri yıllarca istanbul kulüpleri altında ezildi. egolarımızın bizi ittiği düşüncelerden sıyrılmak lazım. Sırf Galatasaray'lı, Fenerbahçe'li, Beşiktaş'lı açıdan bakmamalıyız konuya. Burada söz konusu Türk futbolu olmalı. Daha bir kaç gün önce Orduspor'un golünde sıradan bir pozisyon gibi sesini çıkartmaktan aciz sunucu, fenerbahçenin golünde yırtınmaktaydı. bu bile futbolumuzun 18 değil bi iki seçenekli olduğunu gösterir. ancak biz izleyiciler unutmamalıyız ki bu futbol 3 takımın oyunu değildir. burada insanlar oynamaktadır. Eğer türk futbolu 18 takımlı değil 3 takımlı olacak olursa ve bu üç takım da yabancılara abanıyor gün geçtikçe yabancı kontenjanını arttırmak için yırtınıyorlarsa gençlerimiz kendilerini nerede geliştirecekler? Milli takım niye başarılı olamıyor? düşünün belki 3 takıma bağımlı olduğumuzdan ve üçünün de yabancılarla oynamaya can attıklarından olabilir. ancak anadolu takımları daha çok kazanır kupa kazanmaya ortak olabilirlerse türk futbolcuları özellikle gençler kendilerini gösterebilir. avrupanın en kalabalık 2.nci ülkesinin (rusya hariç) bunca gencini 3 tanecik takımın onlara burun kıvırıp kıvırmamalarına, beğenip beğenmemelerine, yabancılar yüzünden oynatıp oynatamamalarına bağımlı bırakmak yüzsüzlüktür.

Gençlerimiz kendilerini Adanaspor'da da gösterebilmelidir, Altınordu'da da, Samsunspor'da da. Yıllarca bunca kalabalık ve genç nüfusu yoğun ülkemizden neden dünya çapında bir sürü oyuncumuz yok. işte bu yüzden. 3 takıma bağlı kalırsanız ve o üç takımı yabancılara bağımlı kılarsanız sonuç budur. izleyici umurmda değil oyunculara yazık. hiç birisi kendini geliştirmeye fırsat bulamıyor. yalnız bir iki parlak hareket yapıp bu takımlara kapağı atmaya çalışıyor. o yüzden anadolu takımlarının bu ezikliğine son verilmesi için havuz sonuna kadar devam etmeli. avrupada başkent takımı şampiyon olamamış ülkeleri bir sayın bakalım. ben sayayım en başta türkiye var. ondan başka da var mı bilmiyorum varsa da küçük ülkelerdendir. büyük liglerde böyle bir şey yok. türkiye istanbuldan ibaret değildir. vatanı kurtaran da anadoludur. onu besleyen de üreten de. istanbul sadece tüketir. istanbula bağımlı olduğumuzu görmek beni gerçekten üzüyor. anadoluda nice cevherler, nice genç varken başka onurlar, tolgalar, cenkler, rüştüler yetiştirmek varken musleraya hayran olmak beni üzüyor. türk gençliği içindir tek üzüntüm. başka da değil. kim şampiyon olursa olsun umrumda da değil.
Kasım 2012

Furkan Süzen, bir soruya yanıt verdi.

Türk futbolunda Havuz Sistemi bozulmalı mıdır?

Bozulmalıdır.Çünkü şu anki sistemden dolayı anadolu kulüpleri hak ettiklerinden fazlasını alıyorlar.
Ağustos 2012

Kayhan Kayrakli, bir soruya yanıt verdi.

Geçtiğimiz sezon özellikle Beşiktaşlı taraftarların gündeme getirdiği Lig Tv'nin ses krizine ne yorum yapıyorsunuz?

Ne yazık ki küfür toplumumuzun bir parçası. Her yerde küfür var. Beşiktaş taraftarları olarak şikayetimiz bizim en ufak tepkimizde ses kısılırken, diğer stadlarda öyle olmuyor. Varsın olmasın. En güzeli ligtv ye verilecek para yerine, kombine almak.

93 kişi

Konunun Takipçileri

İlgili Konular

ÇARŞI

13 Kullanıcı   2 Soru   8 Yanıt

Hattat Tahsin Sokağı

0 Kullanıcı   0 Soru   0 Yanıt