Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bootstrap

Bootstrap, cihazın donanımın yeniden kurulmasından sonra (hardware reset) çalıştırılan yazılımdır. Bootstrap'ın görevi Kernel'in çalıştırılabilmesi uygun ortam hazırlamaktır. Eğer telefon NAND Flash kullanıyorsa, NAND FLASH Çekirdek Yükleyici Bootstrap'i yükler ve çalıştırır.Symbian platformu, her türlü ARM cihazda kullanılabilecek Bootstrap'i platformdan bağımsız bir tabaka halinde ayırır.

Haziran 2014

Aykut Kardaş,  yeni bir soru sordu.

Nisan 2014

Gökhan Çancılar  yeni bir  gönderide  bulundu.

Arayüz Geliştirmede Frameworkler | Gökhan'ın İnternet ve Teknoloji Blogu

Arayüz kodlarken yaptığımız şeyler aslında her projede birbirine benzerdir. W3C uyumlu kodlama yapar ve kurallarına uyarız. reset.css gibi bir dosya ile varsayılan tarayıcı stillerini temizleriz ki...
Kasım 2013

Ali Emre Çakmakoğlu, bir soruya yanıt verdi.

Bootstrap nedir?

Barındırdığı temel özellikler sayesinde, front-end kodlamanızı zaman olarak %50 kısaltacağına inandığım CSS frameworkudur. Aynı zamanda responsive konusunda oldukça başarılıdır. Eğer tüm kurallara bağlı kalarak kodunuzu bootstrap ile hazırlarsanız, responsive için ekstradan çok küçük bir zaman dilimine ihtiyacınız olacaktır. Şahsen normalde 3 -4 gün zamanımı alan front-end işleri bootstrap ile responsive dahil olarak 1. 5- 2 günde bitmektedir.
Kasım 2013

Mesut Sarı, bir soruya yanıt verdi.

Bootstrap nedir?

Dünya'daki internet sitelerinin %1'i tarafından kullanılan stil temelidir (css framework'u) .
Kasım 2013

Eski Inploider,  yeni bir soru sordu.

7 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.