Bilmek istediğin her şeye ulaş

B.T.K. ( Bilgi Teknolojileri Ve İletişim...

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Şubat 2012

Hakan Köseyeni bir link paylaştı.

BTK hacklendi - Anonymous

Türkiye’deki internet sektörü denilince ilk akla gelen kurumlarında birisi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de siber saldırılar konusunda sistemine en çok güvenen kurumlardan birisi olan BTK, ne yazık ki Anonymous saldırısı karşısında direnemedi. Saldırı sonucunda Tüketici Şikayetleri sayfasına sızıldı. Anonymous destekçisi ‘unnamed_anarchy’ adındaki grup şikayet sayfasında bulunan ihbar ve şikayette bulunan kullanıcıların bilgilerini açığa çıkardı. Sızıntıda saldırganların eline geçen diğer bir veriyse Türkiyede faaliyet gösteren tüm operatörlerin BTK sitesine giriş için kullandığı kullanıcı adı ve şifre bilgileri.
Haziran 2015

Ethem Yazıcıyeni bir link paylaştı.

Islak İmza ile Elektronik İmza Farkları - E-imza Türkiye

Islak İmza ile Elektronik imza aynı yasal yükümlülükleri taşımaktadır. Islak imza elektronik ortama taşınabilmektedir. Bunun için kişinin nitelikli elektronik sertifikaya ihtiyacı vardır. Elektronik imzanını sayısal , optik veya elektronik olarak oluşturabilirsiniz. Günlük hayatta kullandığımız ıslak imzamız , birçok alanda kullanımı yaygınlaşan e-imza ile daha güvenilir , taklit edilemez gibi özellikler kazanmıştır. Islak imzanın taklit edilebilirliği …

81 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.