Bilmek istediğin her şeye ulaş

Buluşma

inploid

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Eylül 2014

M Cemre Çetin  yeni bir  gönderide  bulundu.

Paymentwall Bu Sene Parti Yapıyor Mu?

2010’da San Francisco’da bir Startup olarak kurulan Paymentwall 25 Eylül 2014 akşamı Istanbul ofisinde unutulmaz partilerinden birine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

2011 Ekim ayından bu yana Sanal Para isimli Türkiye’ye özel ürünleriyle Türk marketine adım atan Paymentwall oyun, arkadaşlık portalı, online eğitim ve online sektörden daha pek çok online önemli isimlerle çalışıyor. Paymentwall bu yıl MINT isimli ön odemeli kart çözümünü de Türkiye pazarına sunacak. MINT; Paymentwall’un global pazarda sunduğu Prepaid ödeme seçeneği, şimdiden dijital içerik alımlarında en tercih edilen ürünlerden biri olmuş durumda.

Sanal Para ile üç temel ödeme şeklini (Banka transferi, PTT çeki ve Mobil ödeme) tek bünyede buluşturan Paymentwall, Türkiye’nin en büyük 13 bankası ve PTT ile birlikte çalışarak hem online olarak kredi kartıyla ödeme yapmayı guvenli bulmayan kullanıcılarına hem de kredi kartı veya banka hesabı olmayan genç kullanıcılara alternatif ödeme seçenekleri sunuyor. Türkiye’nin yanı sıra 200’den fazla ülkede faaliyet gösteren Paymentwall uluslararası yapısının verdiği avantajla kullanıcılarına 7/24, 25 dilde fazla müşteri hizmeti sağlayarak sektörün önde gelen şirketlerinden biri olduğunu daha kanıtlıyor.

Paymentwall, aynı zamanda her partisinde farklı ülke ve kültürlerden temaları işlemesiyle akıllarda yer eden bir firma. Geçtiğimiz sene düzenlenen Fransız temalı Tech Revolution partisi halen akıllarda iken her sene Webrazzi akşamı gerçekleşen ofis partilerinden birine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

25 Eylül akşamı gerçekleşecek olan Paymentwal’un “Wild Wild East” partisine kaydınızı online olarak bit.ly/1rrtdco sayfasından yapabilirsiniz. Sınırlı kapasiteye sahip Paymentwall’un bu partisinde yer almak isteyenlerin öncelikle Paymentwall’un kolay ve güvenilir ödeme platformunu deneyerek ödeme ile kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Paymentwall hakkında daha ayrınıtlı bilgi için paymentwall.com adresini ziyaret edebilir [email protected] mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.
Aralık 2013

Serif132, bir soruya yanıt verdi.

inploid toplanması mı yapsak?

Yaşadığım ülkeden kaç kişi toplanırız bilemem:)
Mart 2012

Semih Muyaoğlu, bir soruya yanıt verdi.

İstanbul dışında yaşayan inploid tutkunları buluşmaya katılamıyor. Nisan'da 2. buluşma olsun daha geniş çaplı olsun.. Var mısınız arkadaşlar?

İzmir etkinliklerinde seve seve. Hatta konuyu genişletmeye ne dersin? Örneğin İzmir buluşmasına Inploid yöneticilerini davet etmek gibi...
Mart 2012

Ünsüz Düşünür, bir soruya yanıt verdi.

inploid toplanması mı yapsak?

İddiaaa ediyorum benim şehrimde toplanma yapsak tek ben giderim herhalde ;) var mı Marmaris den üye ??
Mart 2012

Yade Dorbek, bir soruya yanıt verdi.

inploid toplanması mı yapsak?

Bence yapılmasın... Hiç duydunuz mu twitter toplantısı, facebook toplantısı. Burası öyle bir grubun takılacağı bir yer olsun diye yapılmamıştır bence. Allah allaah! Evlerinizden sosyalleşin kardeşim.

935 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.