Bilmek istediğin her şeye ulaş

C#

Cc, Türk alfabesinin (ve modern Latin alfabesinin) 3. harfidir. Yumuşak bir sessiz (ünsüz) harftir.

Ocak 2016

Uğur Çakmak, bir soruya yanıt verdi.

Windows'ta açılan bir dosyanın oluşturmuş olduğum exe'yi tetiklemesini nasıl sağlayabilirim? USB belleklerde kullanılan autorun.inf benzeri bir yapı windows file için de bulunmakta mıdır?

Yardımcı olmayı çok isterdim Birkan ama maalesef bilmiyorum. Uzun zamandır windows kullanmıyorum neler değişti bir bilgim yok.
Ağustos 2015

Emre Akar, bir soruya yanıt verdi.

Siemens s7-300 plc 'de c# ile bağlantı kurmak istediğimde, "Hedef makine etkin olarak reddetiğinden bağlantı kurulamadı." hatası alıyorum. PLC üzerinde hangi konfigürasyonu atlıyor olabilirim?

Anladığım kadarıyla bilgisayardan bir C# kodu ile plc'ye ulaşmaya çalışıyorsun. Niyet ettiğin şey daha detaylı bir configürasyon isteyebilir. Ama bu yöntem için fikrim yok. siemens sitesinde forum var, oraya yazabilir ya da oradan talep oluşturabilirsin. Durumu güzelce tanımlarsan cevabını yollarlar. Siemens mühendisleri cevaplıyor orada.
Nisan 2015

Mehmet KURT, bir soruya yanıt verdi.

WPF DataGridView görsel hatası neden kaynaklanabilir?

Sorunun yanıtını alabilmek için kodlarını incelemekte yarar var. Gizli değilse paylaşırsan çözüme ulaşabilir.
Nisan 2015

Semih Cengiz  yeni bir  gönderide  bulundu.

C# öğrenmek için 5 Türkçe kaynak | Mühendisin Hesap Makinesi

C# Programlama Dili , Microsoft'un geliştirmiş olduğu yeni nesil programlama dilidir. Yine Microsoft tarafından geliştirilmiş .NET Teknolojisi için geliştirilmiş dillerden biridir. İlk defa duyan varsa buraya alalım. :) Farklı sitelerin araştırmalarına göre C# dilinin Türkiye'deki ve Dünyadaki yeri; TeknoKulis'in haberine göre C# dili 2014 verilerine göre dünyada ilk 5 te Başka bir araştırma ElektroPort sitesinden,…

16 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.