Bilmek istediğin her şeye ulaş

Chat

Sanalika, kullanıcıların kendilerini çizgi karakterlerle ifade edebildikleri, arkadaşlarıyla oyun oynayabildikleri, sohbet edebildikleri, renkli mekanlardan oluşan, şehir görünümünde bir oyundur. 10 milyondan fazla üye ve 10 bin aktif kullanıcıya sahip olan Sanalika, büyük bir sanal dünyadır. Günden güne gelişen bu eğlenceli dünyada, kişiye özel karakterler, cadde, park, bina ve odalar ile; satranç, dart, pong vb. birçok oyun, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sanalika'da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (sergi salonu, festival alanı, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanıdır. Bu özellikleriyle benzerlerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal hayat deneyimi sunmaktadır Binlerce yeni arkadaşla tanışmaya, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli çoklu sanal oyunlar oynamaya, bambaşka bir sanal dünyayı, Sanalika'yı keşfetmeye hazır mısınız?

Aralık 2012

Halil Ertekin @halilertekin

Veri tabanı oluşturmadan anlık mesajlaşma programı yazmak mümkün müdür?

Evet mümkündür. HTML5 ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. HTML5 yapısı üzerinde browser tarafında bazı bilgileri veritabanında tutar gibi tutmanız mümkün. Ve buna ek olarak, HTML5 ile Web Socket konusunu araştırmanızı öneririm, zira anlık mesajlaşma (yani chat) işlemi HTML5 ile çok daha kolay gerçekleştirilebiliyor.


Hatta bu konuda@Burhan daha fazla bilgi sahibi.

Mart 2012

Redeye @Redeye

What does it mean to give someone a username and password?

Noone gives someone a username and password. Everyone chooses their usernames and passwords with their free will. Some websites suggest some usernames for new users which try to get a very common username. It is very understandable that such usernames are being suggested by some websites and if you change your username from a very common one to a very rare one you'll see that you can get the username which you want immediately.
Mart 2012

Yade Dorbek @anti_social

Mart 2012

Yade Dorbek @anti_social

What should be the name of the age (era) in which we are living?

In fact the period has already name as 'computer age' but i think it should be 'loneliness due to computer monsters' era :P
Ağustos 2011

Berk @Varmint

2000'lerin başlarında ve ortalarındaki Windows Messenger hakimiyetini kuşkusuz hiçbirimiz inkar edemeyiz. Ancak günümüzdeki kullanımı, öncesine göre açıkça düşüştedir. Bunu neye bağlıyorsunuz?

Anında Mesajlaşmanın sosyal ağlardan sonra pek kullanılamasına bağlıyorum. Facebook ta herkes var ve insanlar mesajlaını ordan atıyorlar, öyle ki artık insanlar bana e-mail de atmıyor neredeyse face onunda yerini almış durumda. 
Aralık 2010

Soner Mehmet @aviator

Would you please tell me something that I don't know?

kitlenin artacagina inancim tamdir...
Aralık 2010

Murat Kamay @raistroy

What the bleep do we know?

According to the title, at least we know that the whole probabilities occur at the same time and place.
Kasım 2010

ruzgargulu @ruzgargulu

Where will your imagination take you?

My imagination takes me to which you cant imagine :)
Kasım 2010

pakize @pakize

Why not?

for what?
Mart 2010

Burak Akçay @Deepersound

What was I Do?

What does it mean?
Şubat 2010

Erdal @erdalkou

Why does my heart feel so bad?

ask it to your heart man.
Daha fazla

36 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.