Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dayak

Dayak Ağı ile ilgili ilk açıklamayı siz girin.

Mart 2017

Öteki Birisi, bir soruya yanıt verdi.

Asker olup da dayak yemeyen var mıdır?

Askerliğini yapan birisi olarak, askerde dayak uygulamasının olduğu iftirasıyla şanlı Silahlı Kuvvetlerimizin lekelenmesine karşı çıkıyorum. Zannediyorum ki eskiden maalesef varmış, ancak günümüzde görmedim, duymadım. Diğer yandan: asker, tüm kurallara uyarsa, dayak gibi bir muameleye karşı çıkma kudretine de sahip olur. Örneğin, namus sayılan nöbet sırasında uyuyan bir asker, dayağa maruz kaldığında, kendini savunmaya kalktığında çok ciddi cezalarla karşı karşıya kalacağını bildiği için şahsi olarak dayağa razı olabilir. Ancak, tüm kurallara uyan bir asker, böyle bir muamele ihtimalinde buna karşı çıkarak hakkını arayabilir.
Haziran 2015

Şaman  yeni bir  gönderide  bulundu.

Bakın kadının nasıl dövülmesi caizmiş.

TRT Diyanet'te İslami Usullere Göre Kadın Dövme Dersleri

Eylül 2014

Şaman  yeni bir  gönderide  bulundu.

AKP işçiyi öldürür CHP dövdürür

1291

Türkiye Mecidiyeköy'de "iş cinayeti"ne kurban edilen işçilerine ağlarken, Beşiktaş Belediyesi tarafından Dünya Barış Parkı'nda gerçekleştirilen etkinliğe katılan CHP'li Başkan Murat Hazinedar'ı protesto eden grevdeki Beltaş işçileri saldırıya uğradı. Sendika yetkililerinin parklara çöp dökerek kirlettiğini iddia ederek DİSK'i suçlayan Hazinedar'ın "yasadışı grev yapıyorlar, bugüne kadar ses etmedim" dediği konuşmasının ardından bölgeye otobüslerle getirilen gruplar işçilere sopalarla saldırdı. İşçiler saldırıyı Belediye Başkanı Hazinedar'ın organize ettiğini öne sürdü. Çok sayıda işçi yaralanırken bölgeye gelen çevik kuvvet de işçilere gazlı coplu müdahalede bulundu.

İşçiler olayların ardından Abbasağa Parkı'na doğru yürüyüşe geçti.
HÜSEYİN AYGÜN'DEN BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNE TEPKİ

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün Twitter'dan yazdığı mesajlar ile Beşiktaş Belediye Başkanı'na tepki gösterdi. İşçilere saldırtan bir belediye başkanın solcu olduğunu söyleyemeyeceğine dikkat çeken Aygün, CHP'li Belediye Başkanı Murat Haznedar'a "AKP'lilerden farklıysanız eğer bu sorulara bir cevap vermelisiniz" dedi.odatv.com/n.php? N=akp-isciyi-oldurur-chp... .

1 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.