Bilmek istediğin her şeye ulaş

Galatasaray

Takımlar

1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi'nde kurulan kulüp, futbol branşında 19 kere Türkiye Ligi şampiyonluğu ile 2000 yılında UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası'nı kazandı. Renkleri sarı ve kırmızıdır. Lakapları Aslandır. Bağımsız taraftar oluşumu ise ultrAslan'dır.

Aralık 2010

Deniz Astım @yanmaz

Ne olacak bu Galatasaray'ın hali?

BERBER MÜŞTERİNİN KELİNİNDEN KENDİ KELİNİ GÖRMEZMİŞ...
Aralık 2010

Mehtap Çokduygulular @moonlight

Ekim 2013

Gizli Kullanıcı

Ekim 2012

Huseyin Enes Demir @hseyinenesdemir

Alber Riera'nın Kayseri maçında oynadığı futbol Galatasaray taraftarının tatmin etti mi sizce?

Şahsen beni tatmin etmedi. Zaten bu oyuncu sol bek özellikleri zayıf olan bir oyuncu. Her sol ayaklıdan sol bek olmayacağının kanıtıdır. Vasatı aşamayan performansıda bunu açıkça gözler önüne sermiştir kanımca.
Ekim 2012

Huseyin Enes Demir @hseyinenesdemir

Galatasaray'ın Kayseri maçındaki galibiyeti iyi bir seri başlangıcı olarak görünebilir mi?

Şuan için birşey söylemek güç çünkü rakip takım zayıftı ve Galatasaray Futbol Takımının önünde çok zorlu maçlar var. Gönül isterki seri galibiyetler alıp hem ligde hemde Avrupadaki yerimizi sağlamlaştırmak. İzleyip göreceğiz.
Ağustos 2012

Gökhan Sever @goekhansever

Ağustos 2011

Hakan Köse @hakank

TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) şike soruşturması kapsamında, soruşturma gizliliği sebebi ile yeterli inceleme yapılamadığından, hüküm verilemeyeceğini açıkladı.


Tamam da ne olmasını bekliyorduk ki? :) Zaten her hukukçu, soruşturma bitirilmeden verilen her kararın yanlış olacağını ve sonrasında çok daha büyük sorunlar olacağını söylüyordu. Eğer ki bugün TFF bir karar veremiyorsa, o da soruşturmanın hala sürdüğü ve kesinleşen bir kararın olmadığındandır. TFF bugün, Fenerbahçe'nin aleyhine bir karar vermiş olsaydı asıl o zaman görürdünüz curcunayı. Evet, elde delil olabilir, her şey olabilir. Ama şu anda ortada ne suç, ne de suçlu vardır. Zaten araştırılan konu da budur; suçu ve suçluyu bulmak! Eldekiler sadece zanlıdır ve ortada bir iddia vardır. Konu henüz hakim önüne taşınmamıştır -ki türk hakimler suçlu bulsa bile Fenerbahçe, uluslararası futbol tahkim mahkemesine kadar götürecektir bu işi-. Hala 'tutuklu yargılanmak' kavramını anlayamamış bir ülke olduğumuz için, 'bir kişinin suçu ispat edilene kadar, o kişi suçsuzdur' cümlesini ne kadar tekrarlasak az... Eğer TFF bugün, Fenerbahçe'nin aleyhine bir karar vermiş olsaydı ve aylar sonra yargı sonucunda Fenerbahçe aklansaydı, o zaman ki senaryoyu düşünebiliyor musunuz? Ben söyleyeyim, Türkiye karışırdı.

Yani özetle; TFF çok doğru bir karar vermiştir. Şu an Fenerbahçe'ye karşı hiçbir hükümde bulunamazdı, bulunamadı. Eğer ki bukalemunsporlular, biz Fenerbahçe ile aynı ligde oynamak istemiyoruz diye ısrar ediyorlarsa, TFF bu sezon ligleri oynatmaz; olur, biter. Unutmayalım ki, şu anda Fenerbahçe, adı sadece iddialar içinde geçen bir kulüptür. Suçu ispat edilip, kesinleştiği taktirde zaten ligdeki konumu ne olursa olsun puanları silinecek ve suçlu bulunduğu maçların olduğu tüm senelerdeki kazandığı kupalar elinden alınacaktır. Ve sonuca bağlı kesin kararı verilecektir.

Sevgili @sevgiseli; sağdaki Fenerbahçe formalı amcanın adı Mehmet Ali Aydınlar, yani şu anın TFF başkanıdır kendisi. Aynı zamanda, uzun yıllar Fenerbahçe yöneticiliği yapmıştır :)

Fenerbahçe
Mayıs 2011

Ahmet Faik @AhmetFaik

Mayıs 2011

Ahmet Faik @AhmetFaik

Mayıs 2011

Mervey @mervey

Galatasaray ligden düşseydi ne yapardık? İyi ki düşmedi seneye 6 puan yine garanti.

Bir kızdan böyle bir ileti. Kızlar hakkında fikrim değiş memeli.
Mayıs 2011

Ahmet Faik @AhmetFaik

Mayıs 2011

Ahmet Faik @AhmetFaik

Fatih Terim'in Galatasaraydaki etkisi ne olur sizce?

şimdilik öyle ama yapabilecekleri?
Mayıs 2011

Güncel Konular @guncel

Fatih Terim takımın başında bulunursa bu sene de UEFA kupasını alacaklarını söylemiş...

fatih terim en son gs den ayrılırken de bi daha bu takımın başına gelmem gelirsem de başkan olarak gelirim demişti hatırlamayan varsa netten bulsun izlesin
Daha fazla

218 kişi

Konunun Takipçileri

İlgili Konular

Türk Telekom Arena

12 Kullanıcı   2 Soru   4 Yanıt

Adnan Polat

2 Kullanıcı   0 Soru   0 Yanıt

Ultraslan

12 Kullanıcı   1 Soru   3 Yanıt