Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid Geribildirimleri

inploid

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Aralık 2010

Burak Şen @charmelion

Henüz beta aşamasında ama inploid'in eksikleri nelerdir? Hangi hatalarla karşılaşıyorsunuz veya şu özellik olsa çok daha iyi olur dediğiniz kısımlar hangileridir?

etıketleme olsun .. burda az cok bırbırımızı çözdüğümüz zaman o konuya o kişiyi katabilsek.. mesela ben içinde açıların olduğu herşeye cem hocajı katarım
Şubat 2013

Sibel Çiftci @Sibel

inploid'e hem facebooktan giriş yapıp hem de yazdıklarımın facebook hesabımda çıkmamasını nasıl sağlayabilirim?

Bu konuda daha önce bir istek olmamıştı ancak şimdi düşününce kullanıcılar açısından faydalı olabilir. Bu konuyu iş listemize almış bulunmaktayız. Öncelikli iş yükümüzdeki süreç tamamlandığı anda bununla ilgileneceğiz. Geribildirim için teşekkürler.
Temmuz 2012

Serkan Köse @serkan

inploid'in kullanımı, arayüzü ve kullanıcı deneyimi (UX) ile ilgili eksiklikleri sizce nelerdir?

Bu text editorunden nefret ettim. :) CKEditor tarzı bir şey eklense çok daha güzel olur. Formatted text'i AJAX ile save ettiğinde default haline getiriyor. Belki ben aralarda boşluk bırakmış oluyorum ama save ettiği anda şuan gördüğünüz şekilde dip, dibe çeviriyor. E ve R gibi shortcut'lar bazen klavyeden basılmıyor. Sanki maddeleme yapmak istiyormuşum gibi sürekli numaralı ve noktalı şekilde liste haline getirmeye çalışıyor yazıyı. Sitenin yapısı soru&cevap üzerine kurulu olduğundan bu editor'deki problemde Red Alert seviyesinde bence. :)
Kasım 2011

Oguzt @oguzt

inploid'deki teknik içerik kalitesi sizce nasıl?

Şu an çok iyi. Bu kaliteyi artırmak da biz girenlerle ilgili bir durum.
Haziran 2017

Aykut Özdemir @aykutozdemir

Paylaştığım yazıları nereden görebilirim?

Yazılarınız profilinizde anında yayınlanır. Spam/kopya içerik içerdiği moderasyon tarafından tespit edilirse silinebilir.
Kasım 2015

İbrahim Aydın @noldor

Bildirimler sayfasında konuları takip etmeyi bırakabilme seçeneğine nasıl ulaşabilirim?

Bildirimde görülen konu başlığı linki üzerine mouse ile gelip beklerseniz açılan pop-up içerisinden o anda takibi bırakabilirsiniz.

inploid Geribildirimleri
Mart 2015

İbrahim Aydın @noldor

İnploid'deki bu durgun hava neden?

Muhtemelen yine fırçamı yerim admin delikanlılardan ama içimde kalmasın, görüşümü paylaşayım. Aslında sitenin çok aktif kullanıldığı dönemler de oldu. Asıl problem son güncellemeden sonra oluştu. Zorlayıcı bir redaksiyon grubu kuruldu ve sorular silinmeye başlandı. Google indekslemesi için çöp içeriğin ayıklanması buna neden olarak gösterildi ve bu durum hem bolca geyik yapıp hem de değerli içerik üreten ben dahil birçok kullanıcının hoşuna gitmedi. Buna itiraz ettiğimizde samimiyetsizce fırçamızı da yedik, dolayısıyla hepimiz kullanım sıklığımızı azalttık. O zamanlar haftada 2000-3000 puanlar alacak kadar trafik oluşturuyorduk, artık 100-150 puana düştük, düşürdük. Adminler böyle istedi, durgunlaştırdık, benim subjektif gözlemlerime göre içerik kalitesi de düştü, bu da sitenin cazibesini oldukça düşürdü.
Ocak 2015

Gökhan Biçer @Denizcigokhan

Nasıl bir inploid istersiniz?

Sayfa yüklenmeleri biraz daha hızlandırılabilse aslında çok memnun olurum.
Ekim 2014

Semih Cengiz @semihcengiz

Trend içerik ekranımın ortasında çıkmaya başladı. Bende mi bir sorun var?

O bugünkü güncellemeyle oldu. İlk iş gününde çözeceklerdir mutlaka.
Ağustos 2014

Yasin Tuncel @yasintuncel

inploid'in neden iOS uygulaması yok?

İOS uygulamamız inploid'in ilk versiyon serisinde mevcut idi ancak sürekli güncelleme gerçekleştiği için ve köklü değişiklikler yaptığımız için uygulamayı kapatmak zorunda kaldık. Şu anda arayüzde 2. bir köklü değişiklik geliyor. Halihazırda Android ve Windows Phone uygulamamız zaten var ancak iOS tarafı ve bu diğer uygulamalarımız da etkileyecek bir güncelleme ile marketteki yerini alacak. Elbette ki ücretsiz olarak...

GÜNCELLEME: iOS uygulamamız şurada: itunes.apple.com/tr/app/inploid/id490399...
Haziran 2014

Ahmet Kalafat @ahmetkalafat

Haziran 2014 itibariyle inploid hedeflediği yerde midir?

Inploid sürekli büyüyen bir platformdur. Büyüme şu ana kadar tamamen organik olarak ve halihazırdaki kullanıcılarımızın kendi destekleri ile gerçekleşiyor. Şu an için bizim hedeflediğimiz büyüklükte değil ancak daima büyüyen bir platform olması da hedeflerimiz arasında idi ve bunu gerçekleştiriyoruz. İçerik sektörü Türkiye gibi bir ülkedeki en zor sektörlerden ancak inploid bu konuda gerçekten çok iyi bir yere geldi ve kullanıcılarının byük desteği ile belki de bu sektörde bir ilki başardı. Hedeflerimiz sürekli yeniler eklenerek artıyor ancak kilometre taşlarını da bir bir geçiyoruz. Elbette ki sizlerin sayesinde, yakın gelecekte, çok daha bilinir ve daha fazla kullanıcının faydalandığı bir platform olarak yoluna devam edeceğine ben kendi adıma eminim.
  • Bounca Rate %24 - Gelen her 100 kişiden 66'sı sitede kalıyor ve faydalanmaya devam ediyor.
  • Katılım %37 - Her 100 üyeden 37'si aktif olarak kullanıyor. Yanıtlama dışında okuyan ve bilgilerden faydalanan kesim de oldukça fazla.
  • Sorularda Yanıtlanma Oranı %78 - Her 100 sorunun 78'i yanıt alıyor.
  • Son 1 yıldaki büyüme günlük ziyaretçi bakımından %340
Bunlar bizim açımızdan doğru yolda olduğumuza dair önemli veriler.
Nisan 2014

Ferudun Çinar @feruduncinar

Nasıl Link Paylaşabilirim? [Eksik link paylaşımı Paylaşmaya çalıştığınız link ile ilgili eksikler tespit ettik. Lütfen en az bir adet link yapıştırın ve bu linke en az 1 konu başlığı ekleyin.] şeklinde uyarı alıyorum, çözümü nedir?

Tarayıcınızdan herhangi bir URL adresinin tamamını yapıştırın. Ardından aşağıda yapıştırdığınız linkle ilgili ağları seçin. Gönder tuşuna tıklayın. Uzunca bir süre bekledikten sonra oluyor.
Mart 2014

Ceyhun Çakar @ceyhuncakar

Yazılar bölümünde de Sorular'da olduğu gibi kategorilere ayrılabilecek mi?

Ağları tabii ki yazılarda da alttaki konu başlığı penceresinden seçebiliyorsunuz.

inploid Geribildirimleri
Ocak 2014

Gökhan Biçer @Denizcigokhan

Daha fazla

42 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.