Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hayat

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Eylül 2017

Seyda Kartal  yeni bir  gönderide  bulundu.

Mutluluklar bizimle elem yok olsun..

Günlerin birbiri ardına akıp gittiği şu zamanlarda belkide aldığımız her yeni yaş, üzüntü, mutluluk için yazılmış en güzel şarkı diyebilirim.Bana göre dünyanın en güzel müzikleri çok eskiden yazılmış, yaşayan bazen sessiz bazende sesli çığlıklarla gelecek yüzyıllara aktarılacak kadar tohum serpmiştir her insanın kalbine...

14

14
14
14
14
14
14
1414
Kasım 2016

Hasan Gültekin, bir soruya yanıt verdi.

Acıyı tatmayan insan eksik midir?

Acı olmadan mutluluk var olmaz , Hadi oldu kıymeti bilinmez , o yüzden mutlu olmayı en iyi şekilde başaranlar genelde çok büyük acıları geride bir alanlardır.
Kasım 2016

Mesut Yurt, bir soruya yanıt verdi.

Acıyı tatmayan insan eksik midir?

Ne diyor şair öldürmeyen her acı beni diriltir yani acısız hayat ölümü beklemem gibidir çünkü hiç bir derdin yok sıkıntın yok önce hayattan şöyle okkalı bir tokat yemeden İnsan hep eksiktir :)
Kasım 2016

Sevim Güngor, bir soruya yanıt verdi.

Acıyı tatmayan insan eksik midir?

Ewt bence çünkü hayatta karşıma birsürü zorluklar çıkacak ve bu zorlukları aşmamız için acı çekmemiz gerek [soru güzelmiş]
Ekim 2016

Insan, bir soruya yanıt verdi.

Acıyı tatmayan insan eksik midir?

Acıyı tatmayan insan çocuksu kalır. Acı, yalnızlık, dertler, sıkıntılar insanı olgunlaştırır.
Ekim 2016

Birkan Aydin, bir soruya yanıt verdi.

Acıyı tatmayan insan eksik midir?

Acıyı tatmamak mümkün müdür? Her acı zaman içerisinde anıya dönecek... Bu anılar kimi zaman ağlatacak, kimi zaman ise güldürecek. Şahsen ben mutluluklarıma sahip çıktığım kadar acılarıma da sahip çıkmak isterim. Beni ben yapan yaşadıklarımsa eğer, acılarımda, mutluluklarım kadar önemlidir.
Eylül 2016

Birkan Aydin, bir soruya yanıt verdi.

Günlük hayatta karşılaştığınız, sizi sinirlendiren şeyler nelerdir?

Genel toplum kurallarına uymayanlar beni ziyadesiyle sinirlendiriyor ve üzüyor. Otobüse orta kapıdan binenler, sırayı bozanlar, yere tükürenler, köpeğini gezdirip pisliğini orta yerde bırakanlar, çevreyi rahatsız edecek şekilde yüksek ses çıkaranlar genel olarak sinir olduğum noktalar. Henüz fiziksel bir münakaşa yaşadığım birisi olmadı ama susmamayı tercih ediyorum. İkaz ediyorum. Eğer sessiz kalırsam en çok kendime sinirleniyorum.

49 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.