Bilmek istediğin her şeye ulaş

İş

YÖNLENDİRME İş (fizik)

Temmuz 2018

Melih Çelik @melihcelik

Binamıza prekast cephe yaptıracağız. Bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz güvenilir prekast cephe firmaları hangileridir?

Eski çalıştığım şirketin sürekli çalıştığı bir kuruluş vardı Mono Prekast. 6 sene boyunca 4 farklı projenin cephesi için çalıştık onlarla. Gayet iyilerdi bir sorun yaşamadım.

Senin için sitesini de buldum:monoprekast.com/
Eylül 2017

Hakan Bayrak @hakanbayrakrs

Ağır ve yüksek maaşlı işlerde çalışmak istiyorum. Koşullar nelerdir? Kimler çalışamaz?

Siz beni aylık 20k$ ile işe sokun 10Ksını 2 yıl size vereyim. Oooh mis.
Ocak 2017

Gizli Kullanıcı

6-7 ay önce kurumsal bir firmaya genel başvuru yapmıştım. Bir kaç hafta önce aradılar. Hala iş arıyor musunuz gibi bir kaç soru sordular ve sonunda müsait oldukları bir zamanda arkadaşlarım size dönüş yapacaklar dediler ama hala aramadılar. Normal mi yoksa aramayacaklar mı?

Merhaba,
Öncelikle "KURUMSAL" ifadesinden başlayalım isterseniz. Genellikle ülkemizde bu sözle çok ciro yapan, parası olan bir yapıyı ifade ederiz. Oysa kurumsallaşma, kurum, kuruluş ve işletmelerin, patron, lider yönetici ve önemli personele bağımlı olmadan faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri ile mümkündür. Öte yandan kurumsal bir şirketin değerleri olur.“Kim olduğunuz” ve “hangi değerlere sahip olduğunuz”, ürün ve hizmetlerin kalitesi kadar önemlidir. Bahse konu "KURUMSAL" şirketi bilemiyorum ama "SAYGI" gibi bir değeri olamayan çalışanları olan bir "KURUMSAL YAPI"dan söz edildiği bence açık. Saygısız çalışanları istihdam eden bahse konu "KURUMSAL" şirket te doğal olarak "SAYGI" değerinden yoksun bir şirket olur bu durumda, zira şirketler çalışanları ile vardır ve çalışanları ile özdeştir.
Sizi arayıp aramayacakları konusunda bir fikir yürütmek oldukça zor. Hadsizlik etmek istemem ama ben sizin yerinizde olsam onların müsait olacakları zamanı beklemem. Size randevu verselerdi, siz o randevuya bir müsait zamanınızda mı giderdiniz? Normal olarak ya randevu talebini redderdiniz ya da kabul ediyorsanız kararlaştırdığınız zamanda randevuya giderdiniz herhalde. Peki randevu saatinde davet aldığınız yere gitmeyip bir müsait zamanınızda gitseydiniz onlar sizi beklerler miydi?
Unutmayınız ki sizin işe ihtiyacınız olduğu kadar onların da iş verecekleri "İNSAN"lara ihtiyacı var. Onlar için pek çok işgören adayı, işgörenler için de pek çok işveren adayı vardır.
Saygı ve selamlarımla. . .
Nisan 2016

Barış Ekinci @barisekinci

Türkçe haricinde dört dil biliyorum. Para kazanabilir miyim?

Bu yaşta bu kadar dil bilmen çok güzel, belli ki yeteneğin var. Tabii ki bildiğin dillerle para kazanman mümkün. Özellikle İngilizce, Almanca ve Rusça'da seviyen iyiyse çeviri işlerinden güzel paralar kazanabilirsin. Bunun için freelancer sitesine üye olmakla başlayabilirsin. Bunun haricinde ben de lisedeyken tur rehberliği yapardım ama şuan sanırım rehberlik sertifikası olmayan kolay kolay bu işlerde çalışamıyor. Ama uzun vadede düşünecek olursan Kültür ve Turizm Bakanlığı bu sertifikayı veriyor.
Eğer videolardan İngilizce, Almanca ve Rusça'dan Türkçe'ye çeviri yapabileceğini düşünüyorsan bana mesaj atarak benimle iletişime geçebilirsin.
Kasım 2015

Gizli Kullanıcı

Temmuz 2015

Hakan Bayrak @hakanbayrakrs

Tekel işçileri hakkında sağlam döküman ya da online bir platform var mıdır?

Kamu binalrıyla iletişime geç orda tekelden geçenler yönlendirir
Mayıs 2015

Gizli Kullanıcı

Daha fazla

107 kişi

Konunun Takipçileri

İlgili Konular

Çalışan Hakları

6 Kullanıcı   7 Soru   7 Yanıt

İşkolizm

4 Kullanıcı   1 Soru   4 Yanıt