Bilmek istediğin her şeye ulaş

Justin Bieber

Müzisyen

Justin Drew Bieber (d. 1 Mart 1994), Kanadalı pop, çağdaş R&B sanatçısı. Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır. Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl teklisi ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır. 3. albümü Believe'yi 19 Haziran 2012 de 4 versiyonla çıkaran şarkıcı, bu albümle birlikte 18 yaşında rekor kıran tek sanatçı olarak 2013 Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi ve tarihe geçti. Albümden çıkan ilk single Boyfriend listeye 1.sıradan girdi. 2. tekli As Long as You Love Me 3 hafta En Çok İndirilen Şarkilar listesinde kaldı. 3.single olarak da Nicki Minaj'la olan düeti Beauty and a Beat'i Justin Bieber kendi yönetmenliğinde 12 Ekim tarihinde çekti.

Mayıs 2013

Halil Ertekin  yeni bir  gönderide  bulundu.

Bizarre (Feat. King Gordy) - JUSTIN BIEBER Diss

Hislerime tercüman oldular . Ve birçok kişinin .
Mart 2013

Nazende , bir soruya yanıt verdi.

İnsanlar neden Justin Bieber ve One Direction grubundan nefret ediyorlar?

İnsan tanımadığı birinden neden nefret eder ben de onu anlamam. Altı üstü şarkı söyleyen insanlar bunlar. Beğenirsen alırsın albümünü dinlersin, beğenmezsen dinlemezsin.
Mart 2013

Ece Naz Sonat, bir soruya yanıt verdi.

İnsanlar neden Justin Bieber ve One Direction grubundan nefret ediyorlar?

İnsanların nefret ettiği Justin Bieber ya da One Direction değil bence. Asıl nefret edilen her yerde bu insanlara karşı genç kızların aşırı abartı hayranlığı, televizyonda sürekli onları görmek, sokakta hep onların şarkılarını duymak. Bu kadar karşımıza sık çıkması onları itici yapıyor. Yoksa kimse kimsenin dinlediği müziğe laf etmez ya da bir gruptan nefret etmez.
Mart 2013

Boraq, bir soruya yanıt verdi.

İnsanlar neden Justin Bieber ve One Direction grubundan nefret ediyorlar?

Bu adamlar 20 yaşında.Tavırları, şarkıları ve hareketleri daha çok 15-16 yaşındaki çocuklar gibi. Bana gereğinden fazla yapmacık geliyorlar ve bunlar sanat değil ticaret yapıyorlar. Justin Bieber son zamanlarda tarzını biraz daha olgunlaştırdı gibi ama One Direction grubu hala ergen genç kızları nasıl kandırırız da albüm satarız düşüncesindeler bence... Genç kızlarımızın onların birer kukla olduğuna ve onlara hiç bir zaman ulaşamayacaklarına inanmaları lazım
Mart 2013

Sezer Özyürek, bir soruya yanıt verdi.

İnsanlar neden Justin Bieber ve One Direction grubundan nefret ediyorlar?

"İnsanlar" diye nitelemek yanlış olur fikrimce, "Türk erkekleri" desek daha doğru olur. Peşinden koştukları kızı elde edemeyen aç ergen Türk erkekleri sırf güzel kızlar onların fanı olduğu için, kendileri de o kadar ünlü olamadığı ve sevilmediği için kıskanıyorlar. Yalan yok, Justin'in BAZI ŞARKILARINI bir Türk erkeği olarak severim, One Direction'da fena değil. Ama erkeklerin bu denli kızmalarının sebebi "TÜRK KIZI" denilen kesimin bu çocukların ünlerinin affedersiniz bokunu çıkarmalarıdır. Haliyle bu çocukları kıskanmayan erkekler bile her gün her gün bu isimleri duymaktan bıkacağı için ister istemez bir kin oluşturacaktır kendi içinde.

Bu olay diğer ülkelerde var mıdır yok mudur onu tam olarak bilemeyeceğim ama varsa da Türk milleti olarak bizler her zaman bir olayı abartmada dünya markasıyız.

0 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.