Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kış Modası

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Ekim 2014

Eskiz, bir soruya yanıt verdi.

Önerebileceğiniz erkek moda siteleri nelerdir?

Soru yönlendirilmiş ama hiç bir fikrim yok yine de faydam dokunur belki diye bakındım. Bütün online satış sitelerinde, erkek modasının da takip edileceği markalar var.
Ama sadece erkeklere özel moda sitesi deniyorsa;
erkekstyle.com/moda
varmış. Erkek modasına dair yenilikler bu siteden takip edilebilir sanırım.

Bir başka alternatif;
Bu haftada da dahil olmak üzere bazı haftalar;
tchibo.com.tr/
erkek modası işliyor. Erkeklerin kendi tarzını konuşturması için bir kaç parça giysi temin edilebilirmiş gibi görünüyor.
Bir markaya yada siteye kitlenmenin manası yok ama fikir sahibi olabilmek ve başlamak anlamında bu siteler yol gösterebilir gibi.
Ekim 2014

Gizli Kullanıcı,  yeni bir soru sordu.

Ekim 2014

Fatma Kesgin  yeni bir  gönderide  bulundu.

Instagram

fatmaakesgin's photo on Instagram
Mart 2014

Sema Gürsöy  yeni bir  gönderide  bulundu.

Nina Agdal ve Banana Moon İşbirliği

12175

Yaz mevsime birkaç ay kala, heyecanla tüm mayo-bikini koleksiyonlarının çıkışını takip ediyoruz. Moda takip listemizin en yeni ismi ise İlkbahar-Yaz 2014 koleksiyonu ile Banana Moon.

Amerika'nın popüler mayo-bikini markası Banana Moon, yeni koleksiyonu için Nina Agdal ile bir araya geldi.

12175

Markanın 2014 İlkbahar-Yaz bikini koleksiyonu için poz veren Danimarkalı model, çekimlerde duru güzelliğinin yanı sıra seksiliğini de ortaya koyuyor.

12175

Canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonda, fırfırlar, kurdeleler ve sezonun popüler trendi püsküller baş rolde yer alıyor. Bakalım siz en çok hangisini beğeneceksiniz?
Şubat 2014

Seda Atadan, bir soruya yanıt verdi.

Pantolon kumaş çeşitleri nelerdir?

Pantolon kumaş çeşitleri dendiğinde; dokuma, örme, suni deri, deri hatta triko kumaşa kadar geniş bir yelpazesi vardır. Kendi içinde; ana kumaş türlerine göre de içine girildikçe tüvit, kaşe, gabardin, denim, iki iplik, çelikli vs. vs. vs. binlerce kumaş grubu ve çeşitliliğine doğru ilerler, hatta ürünün kaplamalı olup olmaması bile kumaş türünü tamamen değiştirebilir. Soruyu daha daraltarak sormanız daha net cevap almanızı sağlar kanısındayım.
Aralık 2013

Gülistan Şimşek, bir soruya yanıt verdi.

Pantolon kumaş çeşitleri nelerdir?

Ben bu konunun sınırlandırılmasından yana değilim çünkü bir çok çeşit kumaş var ve modaya göre her alanda kullanılabiliyor. Değişken bir konu yani. Tamamen arz talep meselesi. Örneğin ketenden pantolon olduğu gibi gömlek veya ceket de yapılmakta veya yünden kazak yapılırken takım elbise veya çorap da yapılmakta. Kısacası şunlar pantolon şunlar ceket kumaşıdır diyerek sınırlandırmamak lazım.
Aralık 2013

Barış Kula  yeni bir  gönderide  bulundu.

Kışlık Elbise Modelleri

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte gündelik yaşamımızda soğuk kış günlerinde
tercih ettiğimiz Kışlık Elbise Modelleri çalışan bayanlar ve ev hanımları tarafından hem rahatlığı hemde sıcaklığı ile ilk tercihler arasındadır.


Kışlık elbiseler ve moda olan örgü elbiselerin yanı sıra bu senenin trendleri arasında yer alan renkli ve marjinal modellerde koleksiyonlar arasında yer almış durumda.

Oldukça soğuk geçmesi beklenen kış ayları için bizim şıklığımızı koruması aynı zamanda her zaman sıcak hissetmemiz açısından önem taşıyor. Galerimizde Bayan Kışlık Elbiselerden moda olanlardan derlediğimiz çeşitleri sizlere sunuyoruz.


Kışlık Elbise Modelleri

2 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.