Bilmek istediğin her şeye ulaş

Mega Holdings

Arkadaşlar sisteme girmek için 1000-2000 lira arası bir ödeme yaptığınız bu sistem saadet zinciri değil bir network ağı arasındaki fark saadet zincirinde ürün felan olmaz verdiğiniz paranın nereye gittiği belli değildir.Network de ise ürünü alırsın parayla şirket ürününü satmak için sana yetki verir sende sattığın ve sattıracağın ürünlerden komisyon alırsın tabi bu komisyon iki kollu yürüdüğü için iki koluda beslemen yani satış yapman şart.Bu işe yönelecek arkadaşlar çevresiyle çok zıt durumlar yaşar kafası sürekli bu iştedir çünkü satış yapmak kolay değil zaten bu sisteme kimse şirketin ürünü için girmez kazanacakları para için girer.Yakın arkadaşlarıda sisteme dahil olmazsa araları açılır vesaire.Ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir 2 sene öncesine kadar bende uğraşmıştım megayla.En önemlisi dikkate alacak arkadaşlar için bu iş kesinlikle caiz değil nedenini sorarsanız onuda yazarım elbet.

Mart 2015

Arif N., bir soruya yanıt verdi.

Mega Holding adı altında kurulan saadet zinciri hakkındaki görüşleriniz?

Hiçbir zaman, 'çalışmadan zengin olmak istiyormusun' tarzı sorulara şüphe ile yaklaşırım l bana güven diyerek insanarı kendilerine çeken bir gizli örgüt gibi geliyor bana hiç mantıklı değil
Ağustos 2014

Özgür Öztürk, bir soruya yanıt verdi.

Mega Holdings'i duydunuz mu?

Benim yakın bir akrabam çalışıyor hala. Aslında bu iş, Amyway vb. gibi firmarların yaptığı işle aynı sayılır. Millete web sitesi ve alan satmak. Akrabam iyi kazandığını söylüyor. Adamı en son Dubai'ye tatile göndermişlerdi bir kaç ay önce. Ama ben hala olur bir tarafını göremiyorum, işin aslı 500-600 tl karşılığında bir yıllık alan almak akıl işi değil yani.
Ağustos 2014

Semih Durak, bir soruya yanıt verdi.

Saadet zinciri olayı sizce ne kadar mantıklı veya ne derece güvenilir?

Her zaman en üstteki insan kazanır. Tek bir insanı zengin edebilmek için binlerce insanın çalışması açıkcası pekde mantıklı değil.

Küçük paralar kazanabilmek için kendi çevremizdeki insanları bu bataklığa sürüklemek açıkcası hiç mantıklı değil. Çünkü bu işe her zaman en yakın arkadaşlardan başlanır.
Kazandığımız şey kaybettiğimizden daha değerli olmayacaktır.
Bu tarz olaylar bir anda, bir gecede bitebileceği için güven olayı sıfırdır.
Ağustos 2014

Ahmet Duyan,  yeni bir soru sordu.

Haziran 2014

Yakup Ay, bir soruya yanıt verdi.

Mega Holdings diye bir sistem var? Hakkında bir bilgisi olan var mı? Para kazanılabilir mi?

Mega holdings şirket olarak hazır web sitesi satıyor yanlış hatırlamıyorsam. Ama mert kardeşimin dediği gibi ilgi duyulacak bir şey değil... Zamanını boşa harcama derim.
Haziran 2014

Mert Kurt, bir soruya yanıt verdi.

Mega Holdings diye bir sistem var? Hakkında bir bilgisi olan var mı? Para kazanılabilir mi?

Saadet zinciri olarak tabir edilen şirketlerden bir tanesi. Bir kaç arkadaşım vardı burada çalışan ilk sene para da kazandılar yanlış hatırlamıyorsam ancak sonrasında olay patlak verdi zaten. Hepsi sonrasında manyak gibi iş aradı. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir şey değil. Bir de sanıyorum hükümet bunları önlemek için bir yasa tasarısı hazırlığındaydı. Şu sıra seçim meçim diye unutulmuştur ancak bu olaylar bittikten sonra o yasa tasarısını yürürlüğe koyarlar.
Nisan 2014

Ümit Şeref  yeni bir  gönderide  bulundu.

Mega Holdings

Mega Holdings sınırsız özelliklerde web hosting hizmeti ve Network Marketing sistemi ile aktif müşterilere mükkemmel bir iş planı sunar.
Nisan 2014

Ümit Şeref  yeni bir  gönderide  bulundu.

Mega Holdings - Ümit Şeref

Mega Holdings sınırsız özelliklerde web hosting hizmeti ve Network Marketing sistemi ile aktif müşterilere mükkemmel bir iş planı sunar.

3 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.