Bilmek istediğin her şeye ulaş

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Kasım 2014

Nazende , bir soruya yanıt verdi.

Multinet'in içinde kalan bakiye bir süre kullanılmazsa silinir mi?

Çalıştığım şirket Multinet kullanıcısı. Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmadık. Sizin için müşteri hizmetlerini arayıp (444 87 36) bu yıl sonunda bakiyenin sıfırlanması diye bir şey var mı diye sordum. Bunun Aralık' ın ikinci haftası belli olabileceğini, büyük bir ihtimalle böyle bir şeyin olmayacağını söyledi. Böyle bir şey olduğunda şirketin mail yoluyla bilgilendirileceğini belirtti. Bana göre böyle bir şey yapamazlar. Yaparlarsa ne bana nede başka kullanıcılara açıklayamazlar. Bununla ilgili bir mail gelirse cevabımı revize ederim. Sizin de haberiniz olur İlke Hanım:)
Kasım 2014

Bazarov, bir soruya yanıt verdi.

Multinet'in içinde kalan bakiye bir süre kullanılmazsa silinir mi?

Uzman olduğum bir konu değil ancak ben 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum hiç sıfırlanmadı. Soru üzerine netten biraz göz attım, şirketin anlaşmasına göre yeni yıla geçerken sıfırlanabiliyormuş diyorlar. Şirketinizde kullananlara bir sorun isterseniz.

2 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.