Bilmek istediğin her şeye ulaş

Para Kazanmak

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Kasım 2016

Gizli Kullanıcı,  yeni bir soru sordu.

Ekim 2016

Aykut Özdemir, bir soruya yanıt verdi.

Evden çalışarak aylık 750-1000 TL arası para nasıl kazanılır?

Website icerik editörlüğü yapabilirsin. Bu alanda hic bir donanimin yoksa ogrenebilecegin en kolay sey o. Biraz arastir derim
Eylül 2016

İnternet Milyoneri, bir soruya yanıt verdi.

İnternet üzerinden ek gelir elde ettiğiniz işleriniz var mı? Varsa bunlar neler ve kazancınızdan mutlu musunuz?

Dropship kelimesinin anlamı kısaca başkalarının ürünlerini ucuz alıp farklı internet sitelerinde üzerine komisyon koyarak satmak anlamına geliyor. Tabi sermayesiz olan kısmı da ürünü başkasına satmadan, tedarikçiden almamaktır. Kulağa ilginç geliyor ama internet üzerinde uzun yıllardır başarıyla uygulanan bu yöntem, ciddi gelirler elde edilmesini sağlıyor.
Ağustos 2016

Hakan Özerdem, bir soruya yanıt verdi.

İnternet üzerinden ek gelir elde ettiğiniz işleriniz var mı? Varsa bunlar neler ve kazancınızdan mutlu musunuz?

Kendi ürettiğim 3D modellerin satışını yapan iki farklı internet sitem var. PayPal Türkiye'den çekilince biraz satışlar düştü tabii, ancak gayet de makul bir meblağ kazandırıyor.
Haziran 2016

Hakan, bir soruya yanıt verdi.

Evden çalışarak aylık 750-1000 TL arası para nasıl kazanılır?

Bir matbaacı ile anlaşıp. Kuracağıniz site üzerinden Kartvizit, davetiye, ilan, broşür vb siparişleri alıp küçük bir sermaye ile iş hayatına başlayabilirsiniz.
Nisan 2016

Seydi Altındağlı, bir soruya yanıt verdi.

Ocak 2016

Abdullah Gürel  yeni bir  gönderide  bulundu.

Hem Soruya Cevap Hem Bir Yazı:Yazılımcı Olmak

Bu soruya yazılımdan başlayarak cevap vermek lazım yazılıma önem veriliyor ama yazılımı yaptıran her işi yapan ama asgari ücret alan bir kitle istiyor burada ucuz eleman isteği doğuyor sen kendini yetiştiriyorsun uyumuyorsun etmiyorsun patron bu ne : D işine gelirse diyor kaybediyorsun o yüzden önem veriliyor ama ucuz elemana ama ok ta iş bilene.
Ucuz eleman meselesi daha çok bu işin yükselmediği yerlerde olur en iyi işi yapacağın hem geliştirip hem iyi para kazanacağın yer örnek İstanbul gibi büyük firmalarda olur o da nasıl olur kendini iyi geliştirmiş iyi analiz ve sentez eden takım çalışmasına yatkın java dan c diline abartısız bilen 2 yıl tecrübesi olan vs isen yaşadın iyi para verirler öneminde anlaşılır. Burada tecrübe devreye giriyor peki tecrübeyi nerede yapacaksın ilk söylediğim maddeye ucuz işçilik ile kazanacaksın piyasayı öğreneksin sonra 2. Maddeye geleceksin.
Gelelim bunların dışında Türkiye de yazılımcıların önemine son 5 yıl içerisinde yazılımcıların önemi anlaşılmaya başlandı ABD gibi ülkelere nazaran çok az ama bir ilerleme var aslında yazılımcı kitlesinin önemi girişimci kelimesi ile anlaşıldı internet girişimcileri ortaya çıkması bunda bir patlama sebebidir velhasıl bir diğer nokta siber saldırıların ortaya çıkmasıdır.
Türkiye de yazılımcıların saygı duymasını istiyorsanız bir bilgisayar internet ve bilgi en önemlisi projen var ise bunu da piyasaya sürersen fikrin patama yaşar ve yazılımcılara önem seninde sayende artmaya başlar.
Yazılıma önem artıyor yazılımcıya tabi bir başka konu ise bir anda girişimcilerin çok para kazanması (tabi kimse direk para kazanmıyor) bu da önem kazandırıyor.
Yani önem verilmesini istiyorsan bu işin biri olmuş bilginde varsa silikon vadisine git ama dur sorunun bununla hiçbir ilişkisi yok : D
Bunu da izlemen tavsiyesiyle...
Mart 2015

Ayhan Şimşek, bir soruya yanıt verdi.

Youtube'den nasıl para kazanılır?

2013 Mayıs ayı sonunda Türkiye kullanıcılarına da para kazanmayı aktif eden Youtube, fat ettim ki yeniden bu özelliği kapatmış.
Buna rağmen hesabınızı aktif edebiliyor ve para kazanmak isteyenlere bu yol açılabiliyor.
* Verdiğim linkte bu durum oldukça başarılı anlatılmaktadır.
Sosyal Ağlar

Ocak 2015

Gökhan Çancılar, bir soruya yanıt verdi.

Yazılım ve grafik tasarım işlerinde sadece aracı olarak komisyon ile para kazanmak mümkün müdür?

Kazanan çok kişiyi tanıyorum. Ama hepsi sektörle ilgili bilgisi olan kişiler. İşin tekniğini bilmiyorlar ama ne yapılır, ne yapılmaz ayırabiliyorlar. Aslında yazılımcı için handikap bir durum gözükse de, işi yapıp sabit parayı alan yazılımcı daha rahattır. Müşterilerin dertleri bitmiyor çünkü. Hem teknik kısımla ilgilenip hem de müşteri görüşmeleri yapmak sıkıyor.

Fakat 1/3 gibi bir oranla çalışmak sömürülmek demektir. 50/50 olabilir. Şu da var ki yazılımcının bir gününü alacak bir şeyi satan kişi 2.000 TL'ye satarsa 300 TL verir, işi kapatır. O da onun sanatıdır. Ama elektronik ticaret sitesi gibi bir işte 50/50 bile acımasız bir oran.
Ocak 2015

mephex, bir soruya yanıt verdi.

Yazılım ve grafik tasarım işlerinde sadece aracı olarak komisyon ile para kazanmak mümkün müdür?

Bunun lacivert rengini turkiyede bir çok site yapıyor zaten, ama türkiyede fiyatlar pahalı ( yanlış anlaşılmasın. Bence turkiye şartlarına göre az bile) ama behance yada dribbble'dan asyalı komaniçilere bir arayüz'ü 200 dolara çizdirirsin. Ama kodlama kısmını meburen bir türke yaptırmak zorundasın
Ocak 2015

Irfan Bahadır, bir soruya yanıt verdi.

772 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.