Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şikayet

Merhaba Kırşehir ili kaman ilçesine bağlı hacımirza köyünün yolları hakkında rahatsız edecektim geçen hafta cenazemiz vardı araçlarınız köy yolundan zorlukla haneye ulaştı keza taziyeye gelen misafirlerimizde aynı şekilde bu durum beni ve herkezi derinden üzdü sizden ricam konu hakkında ilgili sayın yetkili ile görüşüp köyü bu kötü durumdan kurtarmanızdır şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Levent TEKAY saygıları[email protected]

Ağustos 2020

Mine, bir soruya yanıt verdi.

Aracında seyir halindeyken kocaman bir çöp poşetini yol kenarındaki yeşilliğe fırlatan bir araç sahibini deşifre etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Aslında yapmak istedigim seyi burada tam olarak ozetlemissiniz ama isin dogrusu hali hazirda boyle bir platform var mi diye ariyordum, zira baslatmak ve yaymak icin 'şuanda' çok fazla vaktim yok
Sosyal medyada bu tarz olayları görenler için bir teşhir mekanizması yaratmak adına "Teşhir Edilmesi Gereken Davranışlar", vs. gibi bir isimle bir facebook, twitter sayfası açarak bu sayfaları besleyebilirsiniz ve insanların da buraya benzer video ve fotoğrafları yüklemesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda bir farkındalık yaratmanıza destek olacaktır kanaatimce
Ağustos 2014

Serkan Köse, bir soruya yanıt verdi.

Aracında seyir halindeyken kocaman bir çöp poşetini yol kenarındaki yeşilliğe fırlatan bir araç sahibini deşifre etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Anladığım kadarı ile geniş çaplı olarak bu tarz davranışların engellenebilmesine aracı olmak için bir kampanya düşüncesinden bahsediyorsunuz. Zira sadece bu kişiyi teşhir etmek bu tarz davranışları geniş ölçekte etkilemeyebilir ancak bu olaydan yola çıkarak, hem bunu yapan kişiye hem de potansiyel olarak bu şekilde davranabileceklere bir mesaj vermek istiyorsanız aşağıdakileri yapabilirsiniz.
  • change.org tarzı sitelerde bir kampanya başlatarak bunu olabildiğince yaymaya çalışabilirsiniz.
  • Yapan kişiyi görüntüleyebildiyseniz onu bir online gazeteye haber olarak verebilirsiniz. Onlar kişisel gizliliği de gözeterek gerekeni yapacaklardır (umarım).
  • Sosyal medyada bu tarz olayları görenler için bir teşhir mekanizması yaratmak adına "Teşhir Edilmesi Gereken Davranışlar", vs. gibi bir isimle bir facebook, twitter sayfası açarak bu sayfaları besleyebilirsiniz ve insanların da buraya benzer video ve fotoğrafları yüklemesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda bir farkındalık yaratmanıza destek olacaktır kanaatimce.
  • Ayhan Şimşek (@zindoz98) 'in de belirttiği gibi Zabıta Müdürlüğü'ne durumu, gerekli bilgileri de vererek, bildirebilirsiniz.
  • Böyle bir şeyi trafikte gördüğünüz anda 154'i arayarak aracın plakasını verip trafikte uygunsuz davrandığına dair şikayette bulunabilirsiniz. Ben gereksiz makas atanları ve kaza riski yaratanları anında arayarak şikayet ediyorum. Bir etki yaratır mı emin değilim ama umudum var diyelim :).
Mart 2014

Pelin Şen, bir soruya yanıt verdi.

Ürün veya hizmetlerle ilgili şikayet siteleri nelerdir?

Ayrıca şikayet aşamaları ve hangi durumda nereye başvurulacağı konusunda bilgi almak için:

Mart 2014

Şaman, bir soruya yanıt verdi.

En sık alınan iPhone 5 şikayetleri nelerdir?

Ben ilk çıktığı zamandan beri IPhone 5 kullanıyorum ve aslında tek problemim şarj. Hiç konuşmazsam 2 güne yakın dayanıyor, biraz da konuşursam 24 saat kadar dayanıyor.
Mart 2014

Gizli Kullanıcı,  yeni bir soru sordu.

7 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.