Bilmek istediğin her şeye ulaş

TRT 1, 31 Ocak 1968'de TRT Ankara Televizyonun ilk deneme yayınına başlamasından, 6 Ekim 1986'da TRT 2'nin yayına başlamasına kadar tek Türkçe kanal olan TRT'nin adıdır. 1982'den itibaren kısmen, 1984'te ise tamamen renkli yayına geçmiştir. Türkiye'deki en eski televizyon kanalıdır. 19 Mayıs 2012'de logosunu ve jeneriklerini değiştirerek, 16:9 görüntü formatına geçmiştir.

Mayıs 2013

Devrim Güren, bir soruya yanıt verdi.

İsveç'te yapılacak olan Eurovision 2013'e Türkiye'nin katılmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Geçenlerde olayı daha iyi gördük. Oylamalarda siyasi hedefler düşünülüyor. Rusya ve Azerbaycan bu yüzden diplomatik kriz çıkardı. Tarafsız bir yarışma olmadığı için katılıp katılmamak pek mühim değil.
Mayıs 2013

Caner Acu, bir soruya yanıt verdi.

Eurovision ile ilgili kararları tamamen TRT'nin alması sizce doğru mu? Neden?

Eurovision'a katılmamanın bazı haklı sebepleri olabilir. Ben de çoğu konuda TRT nin katılamama karanını haklı buluyorum. Ancak TRT'nin bu kararı tek başına vermesi bence oldukça yanlış. Hadi katılmamanın bazı haklı sebepleri var diyelim onu anlarım da Eurovision'un Türkiye'de yayınlanmamasını hiç anlayamadım ben.
Aralık 2012

Syby, bir soruya yanıt verdi.

İsveç'te yapılacak olan Eurovision 2013'e Türkiye'nin katılmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gurbette yaşayan soydaşlarımız rahat bir nefes alacak, diger yandan da eurovisioun sadece bir şarkı yarışması oldugunun fikrine ne kadar uzak oldugumuzun ispatıdır bir daha ne zaman ''twelve points go to turkey'' açıklamasıyla sevinç naraları atarız bilemiyorum ama durumdan en fazla etkilenecek olan kişi şüphesiz Bülend Özveren olacaktır:d

Temmuz 2012

Sedat Durmuş  yeni bir  gönderide  bulundu.

Leyla İle Mecnun'da Ayrılık

Guzelligi ve tatliligiyla dizimize renk katan Sirinemiz Müge Boz dizimizden ayrildi. Kendisine bundan sonraki kariyerinde basarilar diliyoruz. Seni ozleyecegiz Sirin…

Sirin'in son bolumde Amerika'ya gitmesi, Burak Aksak'in farkli bir hikaye olacak demesi ve fragmanda Sirin ile ilgili bir ipucu olmamasi beni yeni sezonda Sirin'in olmayacagina ikna etmisti.

Bence Sirin, gecen sezon Leyla'nin olumunden sonra karar verilen ve bence dizinin ask yonunun cok yipranmasina neden olan diziye iki yeni kiz ekleme ve ikisini de Mecnun'a asik etme yanlis kararinin kurbani oldu.

Insallah yeni sezondaki yeni hikaye hem iki sezonki gibi komik, ama hem de ilk sezonki ask tadini bizlere hissettirecek bir hikaye olur.

3 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.