Bilmek istediğin her şeye ulaş

TRT 1, 31 Ocak 1968'de TRT Ankara Televizyonun ilk deneme yayınına başlamasından, 6 Ekim 1986'da TRT 2'nin yayına başlamasına kadar tek Türkçe kanal olan TRT'nin adıdır. 1982'den itibaren kısmen, 1984'te ise tamamen renkli yayına geçmiştir. Türkiye'deki en eski televizyon kanalıdır. 19 Mayıs 2012'de logosunu ve jeneriklerini değiştirerek, 16:9 görüntü formatına geçmiştir.

Temmuz 2012

Sedat Durmuş @dadassedat

Leyla İle Mecnun'da Ayrılık

Guzelligi ve tatliligiyla dizimize renk katan Sirinemiz Müge Boz dizimizden ayrildi. Kendisine bundan sonraki kariyerinde basarilar diliyoruz. Seni ozleyecegiz Sirin…

Sirin'in son bolumde Amerika'ya gitmesi, Burak Aksak'in farkli bir hikaye olacak demesi ve fragmanda Sirin ile ilgili bir ipucu olmamasi beni yeni sezonda Sirin'in olmayacagina ikna etmisti.

Bence Sirin, gecen sezon Leyla'nin olumunden sonra karar verilen ve bence dizinin ask yonunun cok yipranmasina neden olan diziye iki yeni kiz ekleme ve ikisini de Mecnun'a asik etme yanlis kararinin kurbani oldu.

Insallah yeni sezondaki yeni hikaye hem iki sezonki gibi komik, ama hem de ilk sezonki ask tadini bizlere hissettirecek bir hikaye olur.

3 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.