Bilmek istediğin her şeye ulaş

TGB (Türkiye Gençlik Birliği)

Türkiye

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Ağustos 2013

Şaman, bir soruya yanıt verdi.

Türkiye her şeyi özgürce konuşabileceğimiz bir ülke olabilecek midir?

Türkiye Osmanlı diktasından beri hiçbir zaman özgür bir ülke olmadı. AKP diktasından sonra olur diye ümit ediyoruz ama gelen bu ülkede gideni her zaman aratmıştır. Muhtemelen her şey daha da kötü olacaktır.
Haziran 2013

Hakan  yeni bir  gönderide  bulundu.

BEN BİR GERİ ZEKALIYIM :)

Bu GENÇ ADAMIN karşısında saygıyla eğiliyorum. Bu zekanın karşısında kendimi geri zekalı hissediyorum.
Taksim Gezi Parkı
Mayıs 2013

Zafer, bir soruya yanıt verdi.

Türkiye her şeyi özgürce konuşabileceğimiz bir ülke olabilecek midir?

Bunun tepeden inmesini beklememek gerekir. Yapılacak en büyük yanlış bunu bize birilerinin sağlamasını beklemek olacaktır. Eğer özgürce konuşabilmek için çaba sarf etmemiz gerekiyorsa bunun geleceğe olan sorumluluğumuz gereği şimdi yapılması gerekir. Yani cevap büyük oranda bize bağlı.
Mayıs 2013

Nazende , bir soruya yanıt verdi.

Türkiye her şeyi özgürce konuşabileceğimiz bir ülke olabilecek midir?

''D'' dir:) Şaka bir tarafa. Bu yaşıma kadar gördüğüm bir şey varsa oda; iktidara gelen hangi düşünceden olursa olsun kendi düşüncesinin dışında ki düşünceyi sindirmeye çalıştığıdır. Maalesef bireysel olarak da kişiler, düşüncelerini söylerken ya da savunurken kendi düşüncesinin dışındakileri yok sayıyor ya da aşağılıyor. Yaşam hakkını tehdit etmeyen her düşünce tartışılabilir olmalıdır. Türkiye' de bu maalesef imkansız. Üniversitelerdeki karşıt görüşlü öğrencilerin hali, tartışma programlarındaki sözüm ona okumuş insanların ve siyasetçilerin üslup ve davranışları, hatta ve hatta sadece bir oyun olan futbol maçlarında ki insanların tutum ve davranışları buna örnektir. Kişiler böyle olunca seçilen kişilerin yaklaşımının da farklı olması beklenemez. İdeolojik devlet anlayışından kurtulduğumuz zaman belki olur. Çünkü devlet her düşünceden insana aynı mesafede olmalıdır.
Mayıs 2013

Fatih Orhun Uzun, bir soruya yanıt verdi.

Türkiye her şeyi özgürce konuşabileceğimiz bir ülke olabilecek midir?

İktidar değişmedikçe olmayacaktır. İnsanları bastırmaya başlıyorlar günden güne verilen şiddet artıyor.

Sadece bir umut.
Mayıs 2013

Serhat Demir, bir soruya yanıt verdi.

Türkiye her şeyi özgürce konuşabileceğimiz bir ülke olabilecek midir?

Türkiye'de milliyetçi-şovenist anlayış aşılmadan ve birbirini ötekileştirmeyen diğer farklılıkları bir zenginlik olarak gören anlayış oturmadıgı sürece sadece bir ütopya kalır dediğiniz
Ağustos 2012

Gonca Köse  yeni bir  gönderide  bulundu.

-

TGB | Türkiye Gençlik Birliği - Nedir bu Türkçe Olimpiyatları?

TGB | Türkiye Gençlik Birliği internet sitesi, ülkesine ve okuluna sahip çıkan Devrimci ve Yurtsever Atatürk gençliğinin sesidir.

22 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.