Bilmek istediğin her şeye ulaş

Web

World Wide Web (kısaca WWW veya web), birbiriyle bağlantılı, İnternet üzerinde çalışan ve "www" ile başlayan adreslerdeki sayfaların görüntülenmesini sağlayan servistir.

Ekim 2019

Mehmet Ortaç, bir soruya yanıt verdi.

Yeni hayata geçmiş bir web sitesini nasıl tanıtırsınız?

Doğru bir hedef kitleye ulaşabilmek için Google arama reklamcılığı önemli. Bununla başlamak gerekli. Bol bol ve kaliteli backlink almak lazım. Ayrıca basın bülteni servisi ile web site içeriği tanıtılabilir.
Mart 2017

Abdullah Gürel  yeni bir  gönderide  bulundu.

Ekim 2016

Birkan Aydin, bir soruya yanıt verdi.

Web sitesi yapmak için hangi programlar kullanılabilir?

Web sitesinin tanımının değiştiğini düşünüyorum ben artık, ilk çıktığı yıllardaki gibi sadece bir broşürden ibaret değil, günümüzde online işletim sistemleri yapılmaktadır. Cloud sistemler ile servisler verilmektedir. Web sitesi yapmak bu konuda çok belirsiz kalıyor. Sadece html ile basit bir tanıtım sayfası yapacaksan, bir şey kurmana dahi gerek yok. Html, css, javascript üçlemsini öğrenerip, imajları da pixabay.com gibi sitelerden alıp muazzam hayal gücünle harikalar yaratabilirsin. Bunun için kullanacak olduğun programlar sadece editörlerden oluşacak ve sadece yazımını kolaylaştıracak. Yok ben profesyonel bir şey yapmak istiyorum diyorsan. Yukarıdakileri yine öğrenip daha sonra ki sorun, php ya da asp.net öğrenmek için ne yapmalıyım olacaktır. Eğer öğrenmek değilde sadece bir ürün çıkartmak istiyorsan, hazır panelleri(joomla vb gibi) kullanmanı tavsiye ederim. Şimdiden başarılar.
Haziran 2016

Mehmet Turk, bir soruya yanıt verdi.

418 kişi

Konunun Takipçileri

İlgili Konular

Web Tasarım

1280 Kullanıcı   199 Soru   796 Yanıt

Sosyal Ağlar

796 Kullanıcı   157 Soru   605 Yanıt

Html

306 Kullanıcı   46 Soru   128 Yanıt