Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yenilikler

inploid

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Mart 2012

Serkan Köse @serkan

inploid RSS bildirimleri

Sizlere daha iyi bir platform sunmak adına birçok geliştirme yapıyor, birçok yenilik ve özellik düşünüyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken, sizlerden gelen geribildirim, istek ve önerileri dikkate alıyor, genel kullanımıdaki verilerimizin süzgecinden geçiriyor ve son haline getiriyoruz.

İnternetin artık her yerde olması ve sizlerin bilgiye her yerden ve her şekilde ulaşmak istemesi bizim geliştirmelerimize de ışık tutuyor. Bu geliştirmelerden birisi olan email ile gönderi yollama özelliğini bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yayına aldık (inploid.com/t/inploide-email-uzerinden-icerik-nasil-gonderebilirim/). Bu doğrultuda yeni özelliklerimizden biri olan RSS bildirimleri"ni de devreye aldık.

Yenilikler veya Yenilikler
ikonlarını gördüğünüz her sayfada bu özelliği kulanabilirsiniz. inploid'de aşağıdaki aktiviteleri RSS ile takip edebilirsiniz.

Güncelleştirmelerimiz ve geliştirmelerimiz devam ediyor. RSS ile ilgili geribildirimlerinizi bu yazının altına yapabilirsiniz.
Sevgiler,
inploid ekibi adına...   
Mart 2012

Serkan Köse @serkan

inploid meslektaş bulucu

inploid'de uzmanlık ve ilgi alanlarınız doğrultusunda kullanıcılarla ağlar ve gönderi alanları altında toplanabiliyor ve yeni bilgileri keşfedebiliyorsunuz. Buna ek olarak sizinle aynı meslekten kullanıcıları da sistemde bulabilmeniz için bir özellik ekledik. Profil sayfanızda bulunan Meslektaşlarımı Keşfet butonu ile sizinle aynı meslekten (veya ulaşmak istediğiniz meslekten) kullanıcıarı bulmanız mümkün.
Yenilikler

Butona tıkladığınızda karşınıza çıkan listedeki kullanıcıları takip edebilir, sizinle aynı meslekten insanların sistemdeki faaliyetlerini gözlemlemeye başlayabilirsiniz.
Yenilikler

Başka meslekten insanlara ulaşmak isterseniz yine bu sayfadaki "Başka mesleklerdeki insanlara ulaş" linkine tıklayarak açılan küçük yazı kutusuna ulaşmak istediğiniz kişilerin mesleğinin ismini yazabilirsiniz.
Yenilikler
9 kişi

Konunun Takipçileri

Alt Konu Başlıkları

Henüz bu konu başlığı ile ilgili konular bulunmuyor.