Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yurtdışı

Formatting of continuation data will be changing soon. To continue using the current formatting, use the 'rawcontinue' parameter. To begin using the new format, pass an empty string for 'continue' in the initial query.

Eylül 04 - 13:55

Bekcan Sevgi, bir soruya yanıt verdi.

Eylül 2017

Gökhan, bir soruya yanıt verdi.

En çok gidip görmek istediginiz ülke hangisidir?

Çek Cumhuriyeti, tabiki Prag yüzünden : -)
Mayıs 2017

Mustafa Sevim, bir soruya yanıt verdi.

Schengen vizesi nedir? Nasıl alınır?

Bir tane sitesi var oradan ön başvuru yapılıyor.Normal üye olunup ön kayıt için bilgiler doldurmaya çalışıyorsunuz.siteleri js çalışmıyor sıkıntılı biraz uğraşıyorsunuz ama kayıt oluyor. Konsolosluğu arayarak onaylanıyor.Sonra o siteden iki belge var biri doldurduğunuz bilgileri pdfsi ve konsolosluğa gitmek için tarih saat alıyorusunuz onun pdfsi indirip çıktısıyla birlikte o tarihte konsolosluğa gidip kesin kaydınızı yapıyorsunuz.Sonrası onay beklemek zaten. .
Şubat 2017

Nurcandemir, bir soruya yanıt verdi.

Ocak 2017

Vizeye Basvur, bir soruya yanıt verdi.

Şahıs işletmesi sahibiyim ama Amerikan Vizesi alamıyorum. Nasıl alabilirim?

Merhaba,
Özellikle Amerika vizesi başvuruları için bir genelleme yapmak gerekirse, ilk sorunun özensizlik olduğunu görmekteyiz. Amerika vizesi gerek formu gerekse seyahat planı açısından oldukça dikkatli ve de en önemlisi tutarlı hazırlanmalıdır. Şu an kurumsal olarak yapılan başvurularımızın % 40 ı hatalı yapılan başvuruların sonucunda red cevabı almış kişilerden oluşmaktadır. Halbuki red alan bu başvuruların büyük bir kısmı mantıklı ve tutarlı bir seyahat planı ile vize alabilecekken yapılan hatalar sonucunda bu duruma düşmektedir.
Tavsiyemiz, majör vizeler olarak adlandırdığımız Amerika, İngiltere gibi ülkelerin vizelerine başvuru yaparken mutlaka güvenilir bir firmadan ya da profesyonelden destek almanız olacaktır.
Son olarak başvurunuzun red olması bir daha vize alamayacağınız anlamına gelmez. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz inceleme talep edebilirsiniz.
Ayrıntıları incelemek için vizeyebasvur.com/amerika-vize-basvurusu/ sayfasını inceleyebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Mayıs 2016

Ozge Fıdan, bir soruya yanıt verdi.

En çok gidip görmek istediginiz ülke hangisidir?

Eskiden ilk yurt dışı gezim Küba olacak derdim. Şimdi nere olsa giderim hali mevcut ;) Ama yine de Lizbon üzerinden Küba favorim.
Mart 2016

Ahmet Mert, bir soruya yanıt verdi.

Yurt dışına ilk kez çıkmak için neler gerekiyor? Prosedürü tam olarak nedir?

Vize başvurusu ve gerekli evraklar hakkındavizehocam.com da da detaylı bilgiler var
Mart 2016

Ahmet Mert, bir soruya yanıt verdi.

Schengen vizesi nedir? Nasıl alınır?

Schengen vizesi için gerekli eraklara www.vizehocam.com dan bakabilirsiniz
Eylül 2015

Belgi Saygı, bir soruya yanıt verdi.

En çok gidip görmek istediginiz ülke hangisidir?

Görmek istediğim çok yer var ama Sicilya-Toscana ;)