Bilmek istediğin her şeye ulaş

Eran Eran, 

Girişimci

Girişimci Eran Eran inploid.com'da 0 soru sordu, 0 soru yanıtladı ve 1 takipçisi var.

Aralık 2012

Eran Eran bir yanıta alt yorum yaptı

on numara beş yıldız cevap :)
Açıkçası bu tarz bir girişimcilik için kitap okumak sizi başarıya götürecek bir etken değildir. Elbette size katacağı şeyler olacaktır belki küçümsenmeyecek kadar da olabilir ama birde şöyle düşünün o yazılan kitapların yazarlarının kaçı bu tarz KAÇ başarıya ulaşmış kişiler ? Piyasada bir çok kitap görüyorum bu konu ile ilgili yazarların küçük bir kısmının bir projesi var çoğunun hiç yok.

Böyle bir projeyi başarıya ulaştırmak istiyorsanız projenize çok iyi hakim olun güçlü ve zayıf yönlerini çok iyi bilin, güçlü yönünü pazarlayın zayıf yönünü saklayın. İyi bir pazarlama stratejisi oluşturun ( aradığınız bir tarz kitaptansa pazarlama stratejisine yönelik şeyler size daha yararlı olacaktır. Önemli olan şey kötü bir ürünü bile pazarlayabilmektir. ) Devamlı projenizi geliştirin, insanlar aynı şeyi görmekten sıkılır, sizi takip edenlerin isteklerine kulak verin ve son olarak size gelen insanların bir biri ile iletişime geçebilecekleri bir sistem kurun.

Tabiki yazılan kitapları okamayın demiyorum :) Gereksiz bilgi yoktur, her bilgiyi tecrübe ederek öğrenmek zorunda değilsiniz, başkalarının tecrübelerinide bu kitaplardan edinebilirsizin az çok.

Bu dediklerimi yaptım başarılı oldum oradan biliyorum.

Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

E-Ticaret

742 Kişi   121 Soru

Pazarlama

723 Kişi   130 Soru

Uzmanlık

75 Kişi   7 Soru

Online Pazarlama

92 Kişi   11 Soru

E-Ticaret Platformları

32 Kişi   16 Soru

Pazarlama Yöntemleri

80 Kişi   9 Soru

Pazarlama Stratejileri

51 Kişi   5 Soru

Online Pazarlama Blogları

18 Kişi   10 Soru