2012 Avrupa halter şampiyonası

Nisan 2012 | Hakan, Bütçe Uzmanı
Antalya da 2012 Avrupa halter şampiyonası yapılıyor. Dün eurosporttan canlı olarak 53 kilo bayanlar müsabakasını izliyorum.

Aylin Daşdelen silkme de oldukça iddialı ne de olsa rekrtmen.

ve il kaldırışını yapıyor aşağıdaki videonun 1.04 üncü dakikayı sonrasını dikkatle izleyin. ÖZELLİKLE 1.20 nci dakikayı
Sporcumuz bu video da 113 kg kaldırıyor video da yok ama, kaldırıştan sonra podyumda adete titremeye başlıyor. sendeliyor görüntüye göre bilinç  ve denge kaybı yaşıyor ve tam düşecekken görevliler giriyor podyuma tutuyorlar götürüyorlar. derken az sonra Aylin Daşdelen'in 117 kiloda (4 kilo artırarak) podyuma çıkacağı ve altın madalya için yarışacağı açıklanıyor.

Aman Allah'ım az önce podyumda az daha felç geçirecek sporcumuz hangi adamın aklı ile ve üstüne üstlük kilo artırarak yarışmaya devam ediyor anlayamıyorum evde bağırıyorum. 

LAN ÇIKARMAYIN O KIZI PODYUMA ÖLDÜRECEKSİNİZ ............ ( NOKTALI BÖLÜMLER DIIIIITLIDIR). AMA YOK ANTRENÖR HEYETİ O KADAR HIRSLI Kİ,

Aylin Halterin başına geliyor 117 kilonun altına geliyor omuzluyor,biraz omuzunda tutuyor halteri ve kaldıramadan atıyor yere ve öncekinden daha şiddetli bir titreme, bilinç kaybı, sendeleme ile podyumda bilinçsizce dolaşıyor ELLERİNİ, KOLLARINI VE AYAKLARINI SAĞA SOLA SAVURARAK. 

inanın görseniz içiniz acırdı durumu canlı izlemesem de böyle yürürken görsem birisini derimki "bu kız engelli galiba " ama yok dünya şampiyonu Aylin DAŞDELEN padyomdaki. 

bu kadarla kalmıyor gene oradaki görevlilerin desteği ile güçlükle yürütülüyor podyum arkasına alınıyor kız inanın yürüyemiyor pelte halinde adeta.

ve o inanılmaz anonsa geliyor,

AYLİN, 117 KİLODA BİR KEZ DAHA PODYUMA ÇIKARILIYOR. AZ ÖNCE PELTE OLMUŞ SPORCUMUZ TEKRAR PODYUMDA. 

İNANAMIYORUM EVDE DELİRDİM DELİRECEĞİM "ALTIN MADALYANIZ BATSIN SİZİN DİYEREK BAŞLIYORUM SAYMAYA ......................................... VE UZAYIP GİDİYOR DIIITLI KELİMELERİM.

ACIMASIZLAR, İNSAFSIZLAR ADI TEKNİK HEYET OLAN GÖZÜNÜ HIRS BÜYÜMÜŞ TİPLER ZATEN GÜMÜŞ MADALYA YI GARANTİLEMİŞ LAN SPORCUMUZ, SANKİ AYLİN İ REZİL ETMEK İSTER GİBİ SANKİ SPOR HAYATINI BİTİRMEK İSTER GİBİ SANKİ BİR GÜDÜMLÜ BİR HAYVAN GİBİ TEKRAR PODYUMA SÜRÜYORLAR.

TABİİ AYLİN KENDİNDE BİLE DEĞİL AĞIRLIĞI KALDIRAMIYOR BİLE. 

SONUÇTA GÜMÜŞ MADALYA ALIYOR 113 KİLO İLE...

O KIZA O GÜN ORADA O ÇİLEYİ ÇEKTİREN FİLLER SİZ NASIL İNSANLARSINIZ, NASIL PROFESYONEL TEKNİK HEYETSİNİZ, BU KADAR REZİLLİK BU KADAR İĞRENÇLİK OLMAZ ALTIN MADALYANIZ BATSIN SİZİN  E Mİ.

ÖNCELİKLE BAŞBAKANIN VE SPORDAN SORUMLU BAKANIN BUNUN HESABINI SORMASI LAZIM.