2014 Gelinlik Modelleri

Eylül 2013 | Barış Kula, Webmaster
Gelinlik

Belki de küçük yaşlardan beri hayalini kurduğumuz bir şey varsa, bu kesinlikle düğün gecemizdir. 2014 gelinlik modelleri ile düğün gecesi, herkesin hayalini kurduğu bir şeydir, ancak bayanlar o geceye erkeklerden çok daha fazla önem verir.

Düğün gecesinin en önemli detayı, kuşkusuz gelinliktir. Düğünün belki de en önemli detayı olan gelinlik seçimi, oldukça zorlu ve uzun bir süreç olabilir. Karşınıza çıkan yüzlerce modelden hangisini seçeceğinize karar vermek, gerçekten de oldukça zor bir seçimdir.

Gelinlik modelini seçerken, sezonun gelinlik modasının yanı sıra, kişinin vücut tipine uygun bir gelinlik seçmesi de oldukça önemlidir. Örneğin straplez gelinlik modelleri, omuzları geniş bayanlarda daha hoş görünürken, balık formda gelinlik modellerini giyebilmek için ince ve uzun bir fizik gerekmektedir. Bel bölgesi kalın olan bayanlar için bu tarz modeller fazla önerilmemektedir. Onun yanı sıra, balık formunda gelinlik tercih etmek için kalça bölgesinin de çok ince olmaması önemli bir detaydır.

2014 yılının özellikle de yaz düğünlerinin en çok tercih edilen gelinlik modeli olan balık gelinlik, bir dönemin modası olan prenses gelinliklerin yerini alıyor. Dantel detayları ile buluştuğunda harika bir görünüm yaratan balık gelinlik modellerini, ister straplez ister tek omuzlu ya da kolları transparan detaylı modellerde tercih edebilirsiniz. Yerlere kadar uzanan gelinlik modellerinin başında gelen balık gelinlik modelleri, oldukça zarif ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Gelinlik

Gelinlik